• Yaksha: Ruthless Operations

    ★★★

  • Morbius

    ★★½

  • Adam by Eve: A Live in Animation

    ★★½

  • The Girl From the Other Side

    ★★★

  • Studio 666

    ★★★

  • The Batman

    ★★★

  • In Search of Tomorrow

    ★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★

  • Dog

    ★★★

  • Death on the Nile

    ★★½

  • Catwoman: Hunted

    ★★½

  • Riparian

    ★★★

  • Hotel Transylvania: Transformania

    ★★½

  • Jigglypuff's Song

    ★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★½

  • Rumble

    ★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Castle Falls

    ★★★

  • Shaun the Sheep: The Flight Before Christmas

    ★½

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★★★½

  • Black Friday

    ★★

  • Psych 3: This Is Gus

    ★★★

  • One Shot

    ★★★

  • Red Notice

    ★★★

  • Encanto

    ★★★½

  • Escape from Death Block 13

    ★★½

  • Paranormal Activity: Next of Kin

    ★★

  • Eternals

    ★★½

  • Last Man Down

    ★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★

  • Bright: Samurai Soul

    ★★

  • The Exorcism of God

    ★★½

  • Wyrmwood: Apocalypse

    ★★★

  • Injustice

    ★★★★

  • A Blizzardy Summer Vacation

    ★★

  • The Addams Family 2

  • Under Wraps

    ★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★½

  • V/H/S/94

    ★★½

  • Night of the Animated Dead

    ★★

  • Straight Outta Nowhere: Scooby-Doo! Meets Courage the Cowardly Dog

    ★★½

  • I've Become a Gengar!?

    ★★★

  • Halloween Kills

    ★★★

  • Malignant

    ★★★

  • Mortal Kombat Legends: Battle of the Realms

    ★★★

  • He's All That

  • Vacation Friends

    ★★½

  • Candyman

    ★★½

  • If I Can't Have Love, I Want Power

    ★★

  • Go Seppuku Yourselves

    ★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★

  • Raging Fire

    ★★★★

  • Don't Breathe 2

    ★★★

  • The Warming Slugma House

    ★★★½

  • Free Guy

    ★★★

  • The Last Mercenary

    ★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Batman: The Long Halloween, Part Two

    ★★★½

  • Jungle Cruise

    ★★★

  • Snake Eyes: G.I. Joe Origins

    ★★

  • Old

    ★★

  • Fear Street: 1666

    ★★½

  • A Classic Horror Story

    ★★★

  • Titane

    ★★★

  • Kakushigoto Theatrical Edition

    ★★★

  • Resident Evil: Infinite Darkness

    ★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★★½

  • Black Widow

    ★★★

  • Wait Here! Magikarp

    ★★★½

  • The 8th Night

    ★★★

  • Let Us In

    ★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★