RSS feed for Alex
  • Parasite

    ★★★★

  • Spirited Away

    ★★★½

  • Super Deluxe

    ★★★½

  • The Lighthouse

    ★★★½

  • Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

    ★★★½

  • Dangal

    ★★★

  • Monos

    ★★★

  • The Forest of Love

    ★★★

  • Joker

    ★★★★

  • The Forest for the Trees

    ★★★½

  • Undone

    ★★★★

  • Doctor Strange

    ★★★½

  • The Revenant

    ★★★½

  • Get Out

    ★★★½

  • American Psycho

    ★★★

  • Ad Astra

    ★★★

  • Dil Se..

    ★★★½

  • It Chapter Two

    ★★★