• Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★★

  • Free Guy

    ★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★★

  • Jungle Cruise

    ★★★★

  • Old

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★★½

  • Black Widow

    ★★★½

  • Loki

    ★★★★★

  • In the Heights

    ★★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★★

  • Chaos Walking

    ★★★★½

  • WandaVision

    ★★★★½

  • The Lego Star Wars Holiday Special

    ★★★★

  • Hubie Halloween

    ★★★★

  • The Babysitter: Killer Queen

  • The Speed Cubers

    ★★★★

  • A Quiet Place Part II

    ★★★★

  • Maggie Simpson in Playdate with Destiny

    ★★★★★

  • Onward

    ★★★★½

  • Lamp Life

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★★

  • 1917

    ★★★★★

  • Jumanji: The Next Level

  • Frozen II

    ★★★½

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★★½

  • Jojo Rabbit

    ★★★★★

  • A Beautiful Day in the Neighborhood

    ★★★★

  • Knives Out

    ★★★★★

  • Joker

    ★★★★★

  • Ford v Ferrari

    ★★★★★

  • Marriage Story

    ★★★★★

  • It Chapter Two

    ★★★½

  • Concealed Carry

    ★★★★★

  • The Lion King

    ★★★★½

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★★½

  • Toy Story 4

    ★★★★★

  • Dark Phoenix

    ★★

  • Godzilla: King of the Monsters

    ★★★

  • Destined for Greatness

    ★★★★★

  • Murder Mystery

    ★★★★★

  • Parasite

    ★★★★★

  • The Secret Life of Pets 2

    ★★★

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★★★

  • Shazam!

    ★★★★

  • Us

    ★★★★½

  • Captain Marvel

    ★★★★★

  • The Lego Movie 2: The Second Part

    ★★★½

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★

  • Mowgli: Legend of the Jungle

    ★★★★

  • Auntie Edna

    ★★★½

  • Venom

    ★★★

  • Incredibles 2

    ★★★★½

  • S

    ½

  • BlacKkKlansman

    ★★★★★

  • Solo: A Star Wars Story

    ½

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★★

  • Freaks and Geeks: The Documentary

    ★★★★★

  • A Quiet Place

    ★★★★★

  • Black Panther

    ★★★½

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★★½

  • Wonder

    ★★★½

  • Coco

    ★★★★

  • The Babysitter

    ★★★

  • Thor: Ragnarok

    ★★★★

  • It

    ★★★★★

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★★★

  • Cars 3

    ★★★½

  • Wonder Woman

    ★★★★

  • It Comes at Night

    ★★★★

  • Baby Driver

    ★★★★★