• Nope

    Nope

    ★★★★★

    more alien movies moreee

  • Prey

    Prey

    ★★★★½

    bad asssss

  • Trainspotting

    Trainspotting

    ★★★★★

    guys i think im kinda like mark renton

  • Minions: The Rise of Gru

    Minions: The Rise of Gru

    ★★★

    oh to have the minions sing rolling stones at my funeral

  • Moonfall

    Moonfall

    ★★

    moon lore

  • A Quiet Place Part II

    A Quiet Place Part II

    ★★★

    cillian

  • Metal Lords

    Metal Lords

    ★★½

    me when tom morello

  • The Batman

    The Batman

    ★★★★

    robert pls.. rob.. rob ily rob hi rob rob.. rob?? roberrty hiiiii robert. robert

  • Don't Look Up

    Don't Look Up

    ★★★

    i enjoyed it sorry

  • Free Guy

    Free Guy

    ★★

    sweet sweet fantasy baby

  • Squid Game

    Squid Game

    ★★★½

    the red hair… why

  • Malignant

    Malignant

    ★★★

    this movie is crazy man