• Are We In Love?

    ★★½

  • Dolittle

    ★★★½

  • Jumanji: The Next Level

    ★★★½

  • Charlie's Angels

    ★★½

  • Frozen II

    ★★★½

  • Becoming Ms Bennet: Pride & Prejudice

    ★★½

  • Maleficent: Mistress of Evil

    ★★½

  • Downton Abbey

    ★★★½

  • Knives Out

    ★★★★½

  • Abominable

    ★★★½

  • Iron Mask

    ★★★

  • Dora and the Lost City of Gold

    ★★★

  • The Angry Birds Movie 2

    ★★★

  • Men in Black: International

    ★★★½

  • Dark Phoenix

    ★★★

  • Godzilla: King of the Monsters

    ★★★

  • The Secret Life of Pets 2

    ★★★

  • The Hustle

    ★★½

  • Aladdin

    ★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★½

  • Hellboy

    ★★½

  • Shazam!

    ★★★

  • Captain Marvel

    ★★★

  • Total Dhamaal

    ★★★

  • Isn't It Romantic

    ★½

  • A Winter Princess

    ★★★

  • The Kid Who Would Be King

    ★★½

  • How to Train Your Dragon: The Hidden World

    ★★★★

  • A Christmas in Royal Fashion

    ★½

  • A Snow White Christmas

    ★★★

  • Christmas Catch

    ★★

  • Mary Poppins Returns

    ★★½

  • Aquaman

    ★★★★

  • Mowgli: Legend of the Jungle

    ★★★

  • Robin Hood

    ★★

  • The Princess Switch

    ★★½

  • Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

    ★★★

  • Thugs of Hindostan

    ★½

  • The Nutcracker and the Four Realms

    ★★½

  • Venom

    ★★★

  • Smallfoot

    ★★★½

  • Johnny English Strikes Again

    ★★★

  • The House with a Clock in Its Walls

    ★★★

  • The Nun

    ★★½

  • Stree

    ★★★½

  • Crazy Rich Asians

    ★★½

  • Destination Wedding

    ★★½

  • The Spy Who Dumped Me

    ★★★

  • Mission: Impossible - Fallout

    ★★★★

  • Hotel Transylvania 3: Summer Vacation

    ★★½

  • The Appearance

    ★★½

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★½

  • Jurassic World: Fallen Kingdom

    ★★★½

  • Marrying Mr. Darcy

    ★★½

  • Royally Ever After

    ★★½

  • Khajoor Pe Atke

    ★★★

  • 5 Weddings

    ★★½

  • Solo: A Star Wars Story

    ★★½

  • Brimming with Love

  • Overboard

    ★★½

  • Avengers: Infinity War

    ★★½

  • Rampage

    ★★½

  • Once Upon a Prince

    ★★

  • Home by Spring

    ★★½

  • Charming

    ★★½

  • Royal Matchmaker

    ★★½

  • Game Over, Man!

    ★½

  • The Stolen Princess

    ★★★

  • Tomb Raider

    ★★★½

  • The Hurricane Heist

    ★★½

  • Sonu Ke Titu Ki Sweety

    ★★½

  • Samson

    ★★½