• Prey

    ★★★★

  • Thirteen Lives

    ★★★★

  • The Gray Man

    ★★★½

  • Beavis and Butt-Head Do the Universe

    ★★★★½

  • The Sea Beast

    ★★★½

  • Endangered

    ★★★½

  • Hustle

    ★★★★

  • Lightyear

    ★★★½

  • Zanox

    ★★★★½

  • Elvis

    ★★★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★★

  • Jackass 4.5

    ★★★

  • Our Father

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • 365 Days: This Day

  • Bill Maher: #Adulting

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★½

  • Everybody Hates Johan

    ★★★½

  • The Bad Guys

    ★★★½

  • Ambulance

    ★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★

  • Turning Red

    ★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★

  • Dog

    ★★★

  • Rabiye Kurnaz vs. George W. Bush

    ★★★½

  • Kimi

    ★★★★

  • Jackass Forever

    ★★★½

  • Moonfall

    ★★½

  • Navalny

    ★★★★

  • Hotel Transylvania: Transformania

    ★★★★

  • Scream

    ★★★½

  • The Grandson

    ★★★

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★½

  • Don't Look Up

    ★★★★★

  • Shaun the Sheep: The Flight Before Christmas

    ★★★★½

  • Nightmare Alley

    ★★★½

  • South Park: Post COVID

    ★★★★

  • House of Gucci

    ★★★½

  • Divas

    ★★½

  • Finch

    ★★★★½

  • Four Hours at the Capitol

    ★★★★½

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★½

  • Dave Chappelle: The Closer

    ★★★★½

  • The Addams Family 2

    ★★

  • Cry Macho

    ★★½

  • Eviction

    ★★★

  • The Last Duel

    ★★★★

  • Kate

    ★★★

  • Official Competition

    ★★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★★½

  • Belfast

    ★★½

  • King Richard

    ★★★½

  • The Power of the Dog

    ★★★½

  • Malignant

    ★★★

  • Untold: Crimes & Penalties

    ★★★½

  • Wild Roots

    ★★★★

  • Boiling Point

    ★★★½

  • Candyman

    ★★★

  • Perfect As You Are

    ★★★★

  • Sweet Girl

    ★★½

  • Don't Breathe 2

    ★★½

  • Free Guy

    ★★★★

  • Jungle Cruise

    ★★★

  • Woodstock 99: Peace, Love, and Rage

    ★★★½

  • Snake Eyes: G.I. Joe Origins

    ★★½

  • Old

    ★★½

  • Pig

    ★★★

  • Jolt

    ★★

  • Red Rocket

    ★★★

  • Gunpowder Milkshake

    ★★½