Sort by

Hrzvzn2 has logged 208 entries for films during 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Spider-Man: No Way Home

Spider-Man: No Way Home

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
25
Arthur Christmas

Arthur Christmas

2011
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Rise of the Guardians

Rise of the Guardians

2012
×
Read the review Edit this entry  
17
The Night Before

The Night Before

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Bridget Jones's Diary

Bridget Jones's Diary

2001
×
Read the review Edit this entry  
13
Let It Snow

Let It Snow

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Last Christmas

Last Christmas

2019
×
Read the review Edit this entry  
09
C'mon C'mon

C'mon C'mon

2021
×
Read the review Edit this entry  
06
DragonHeart

DragonHeart

1996
×
Read the review Edit this entry  
06
The Polar Express

The Polar Express

2004
×
Read the review Edit this entry  
03
Charlotte's Web

Charlotte's Web

2006
×
Read the review Edit this entry  
30
Finding Nemo

Finding Nemo

2003
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Ghostbusters: Afterlife

Ghostbusters: Afterlife

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Hawkeye

Hawkeye

2021
×
Read the review Edit this entry  
25
Joker

Joker

2019
×
Read the review Edit this entry  
24
Nathan for You: Finding Frances

Nathan for You: Finding Frances

2017
×
Read the review Edit this entry  
22
Eternals

Eternals

2021
×
Read the review Edit this entry  
19
Corpse Bride

Corpse Bride

2005
×
Read the review Edit this entry  
15
Off the Grid

Off the Grid

2006
×
Read the review Edit this entry  
13
London Has Fallen

London Has Fallen

2016
×
Read the review Edit this entry  
12
Batman & Robin

Batman & Robin

1997
×
Read the review Edit this entry  
09
Last Night in Soho

Last Night in Soho

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Baby Driver

Baby Driver

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Red Notice

Red Notice

2021
×
Read the review Edit this entry  
05
Monsters vs Aliens

Monsters vs Aliens

2009
×
★★★
Read the review Edit this entry  
04
The French Dispatch

The French Dispatch

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Halloween Kills

Halloween Kills

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
01
Diamonds

Diamonds

1975
×
Read the review Edit this entry  
31
Scooby-Doo on Zombie Island

Scooby-Doo on Zombie Island

1998
×
Read the review Edit this entry  
31
Scream 2

Scream 2

1997
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
30
Attack the Block

Attack the Block

2011
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Halloween

Halloween

1978
×
Read the review Edit this entry  
27
Monster House

Monster House

2006
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Field of Dreams

Field of Dreams

1989
×
Read the review Edit this entry  
26
The Incredibles

The Incredibles

2004
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Up

Up

2009
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Black Adam

Black Adam

2022
×
Read the review Edit this entry  
22
Dune

Dune

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Enchanted

Enchanted

2007
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Squid Game

Squid Game

2021
×
Read the review Edit this entry  
18
Spy Kids 3-D: Game Over

Spy Kids 3-D: Game Over

2003
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
The Thing

The Thing

1982
×
Read the review Edit this entry  
15
Scream

Scream

1996
×
Read the review Edit this entry  
14
The French Dispatch

The French Dispatch

2021
×
Read the review Edit this entry  
11
Skyfall

Skyfall

2012
×
Read the review Edit this entry  
10
No Time to Die

No Time to Die

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Spooky Buddies

Spooky Buddies

2011
×
Read the review Edit this entry  
08
The Addams Family

The Addams Family

2019
×
Read the review Edit this entry  
08
The Maze Runner

The Maze Runner

2014
×
Read the review Edit this entry  
07
Surf's Up

Surf's Up

2007
×
Read the review Edit this entry