Sort by

Hrzvzn2 has logged 42 entries for films during June 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
E.T. the Extra-Terrestrial

E.T. the Extra-Terrestrial

1982
×
Read the review Edit this entry  
30
Wonder Woman

Wonder Woman

2017
×
★★
Read the review Edit this entry  
29
iParty with Victorious

iParty with Victorious

2011
×
Read the review Edit this entry  
27
F9

F9

2021
×
Read the review Edit this entry  
26
Over the Hedge

Over the Hedge

2006
×
Read the review Edit this entry  
24
Ender's Game

Ender's Game

2013
×
Read the review Edit this entry  
24
The Sparks Brothers

The Sparks Brothers

2021
×
Read the review Edit this entry  
23
The Dead Don't Die

The Dead Don't Die

2019
×
Read the review Edit this entry  
22
The Perks of Being a Wallflower

The Perks of Being a Wallflower

2012
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
In the Heights

In the Heights

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
19
Finding Nemo

Finding Nemo

2003
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Luca

Luca

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Luca

Luca

2021
×
★★★½
Read prior review Edit this entry  
17
Eighth Grade

Eighth Grade

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Pig

Pig

2021
×
Read the review Edit this entry  
17
Monsters vs Aliens

Monsters vs Aliens

2009
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
Loki

Loki

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Scarface

Scarface

1983
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Horrid Henry: The Movie

Horrid Henry: The Movie

2011
×
Read the review Edit this entry  
14
Poseidon

Poseidon

2006
×
★★
Read the review Edit this entry  
14
Spy Kids 2: The Island of Lost Dreams

Spy Kids 2: The Island of Lost Dreams

2002
×
Read the review Edit this entry  
13
A Quiet Place Part II

A Quiet Place Part II

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Little Women

Little Women

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
13
Spider-Man 2

Spider-Man 2

2004
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
12
A Quiet Place

A Quiet Place

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
The Little Prince

The Little Prince

2015
×
★★½
Read the review Edit this entry  
11
Shiva Baby

Shiva Baby

2020
×
Read the review Edit this entry  
09
Loki

Loki

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
X-Men: Apocalypse

X-Men: Apocalypse

2016
×
Read the review Edit this entry  
08
Scott Pilgrim vs. the World

Scott Pilgrim vs. the World

2010
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Castello Cavalcanti

Castello Cavalcanti

2013
×
★★
Read the review Edit this entry  
08
Titus

Titus

1999
×
Read the review Edit this entry  
06
Shorts

Shorts

2008
×
Read the review Edit this entry  
04
Thor: Ragnarok

Thor: Ragnarok

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Bo Burnham: Inside

Bo Burnham: Inside

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Kung Fu Panda

Kung Fu Panda

2008
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
The Blair Witch Project

The Blair Witch Project

1999
×
Read the review Edit this entry  
03
Deadpool 2

Deadpool 2

2018
×
Read the review Edit this entry  
03
Up

Up

2009
×
Read the review Edit this entry  
02
Gremlins

Gremlins

1984
×
Read the review Edit this entry  
02
The Amazing Spider-Man

The Amazing Spider-Man

2012
×
Read the review Edit this entry  
01
Cast Away

Cast Away

2000
×
Read the review Edit this entry