Sort by

Hrzvzn2 has logged 23 entries for films during September 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
No Time to Die

No Time to Die

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
29
Venom: Let There Be Carnage

Venom: Let There Be Carnage

2021
×
Read the review Edit this entry  
28
Rio

Rio

2011
×
Read the review Edit this entry  
27
Ocean's Twelve

Ocean's Twelve

2004
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Alita: Battle Angel

Alita: Battle Angel

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
22
Popstar: Never Stop Never Stopping

Popstar: Never Stop Never Stopping

2016
×
Read the review Edit this entry  
22
Iron Man 3

Iron Man 3

2013
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Knives Out

Knives Out

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Everybody's Talking About Jamie

Everybody's Talking About Jamie

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
Malignant

Malignant

2021
×
Read the review Edit this entry  
15
Dirty Work

Dirty Work

1998
×
Read the review Edit this entry  
14
Hoodwinked!

Hoodwinked!

2005
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
The Day After Tomorrow

The Day After Tomorrow

2004
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
Annette

Annette

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Annette

Annette

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
The Suicide Squad

The Suicide Squad

2021
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
10
Scooby-Doo! The Mystery Begins

Scooby-Doo! The Mystery Begins

2009
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
08
He's All That

He's All That

2021
×
Read the review Edit this entry  
07
The Matrix Resurrections

The Matrix Resurrections

2021
×
Read the review Edit this entry  
07
Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
04
Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
03
Kung Fu Panda 2

Kung Fu Panda 2

2011
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Casino

Casino

1995
×
Read the review Edit this entry