Sort by
  • Stupid Dinner

    ★★★½

  • Hannah Waddingham: Home for Christmas

    ★★★½

  • Leave the World Behind

    ★★½

  • Shane Gillis: Beautiful Dogs

    ★★★½

  • The Killer

    ★★★½

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★★

  • Saltburn

    ★★★★

  • Ahsoka

    ★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★★★

  • Black Mirror: Demon 79

    ★★★

  • Black Mirror: Mazey Day

  • Black Mirror: Beyond the Sea

    ★★★½

  • Black Mirror: Loch Henry

    ★★★★

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • BEEF

    ★★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Nothing to Hide (Bad Kid Stuff)

    ★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • Cocaine Bear

    ★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★

  • Knock at the Cabin

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • Who Killed Santa? A Murderville Murder Mystery

    ★★★

  • The Murmuring

    ★★★½

  • The Viewing

    ★★★★

  • Dreams in the Witch House

  • Pickman's Model

    ★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • The Outside

    ★★★

  • The Autopsy

    ★★★★

  • Graveyard Rats

    ★★

  • Lot 36

    ★★

  • Smile

    ★★

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★½

  • Glass Onion

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • Bones and All

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★½

  • She-Hulk: Attorney at Law

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Thirteen Lives

    ★★★

  • Nope

    ★★★★½

  • Birthday (Bad Kid Stuff)

    ★★★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Spiderhead

    ★★

  • The Flying Sailor

    ★★★

  • An Ostrich Told Me the World Is Fake and I Think I Believe It

    ★★★★

  • Catopolis

    ★★★½

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★½

  • Elvis

    ★★★½

  • Ice Merchants

    ★★★★½

  • Love, Death & Robots: Jibaro

    ★★★★½

  • Love, Death & Robots: In Vaulted Halls Entombed

    ★★

  • Love, Death & Robots: Mason's Rats

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Swarm

    ★★½

  • Love, Death & Robots: Kill Team Kill

    ★★½

  • Love, Death & Robots: Night of the Mini Dead

    ★★★

  • Love, Death & Robots: The Very Pulse of the Machine

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Bad Travelling

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Three Robots: Exit Strategies

    ★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • Jerrod Carmichael: Rothaniel

    ★★★★★

  • Moon Knight

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★