Sort by
  • Cruella

    ★½

  • The Woman in the Window

    ★½

  • Oxygen

    ★½

  • Those Who Wish Me Dead

  • The Innocent

  • Tom Clancy's Without Remorse

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★

  • Mare of Easttown

    ★★★½

  • Army of the Dead

    ½

  • Mortal Kombat

    ½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★½

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★

  • Calls

    ★★★

  • Nobody

    ★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★½

  • Hey There!

    ½

  • Paper Lives

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★

  • Cherry

    ★½

  • Crisis

    ★½

  • Chaos Walking

  • Pelé

    ★★½

  • Boss Level

  • Bliss

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★

  • Malcolm & Marie

    ★★

  • Below Zero

    ★★

  • The Little Things

    ★½

  • Outside the Wire

    ½

  • WandaVision

    ★★

  • Locked Down

    ★★

  • The White Tiger

    ★★½

  • Stuck Apart

  • Wonder Woman 1984

    ½

  • The Midnight Sky

  • Your Honor

    ★★

  • Leyla Everlasting

    ½

  • Monster Hunter

    ★½

  • The Call

    ★½

  • The Assistant

    ★★★★

  • Two Distant Strangers

    ★★½

  • Happiest Season

  • Mank

    ★★★★½

  • Ethos

    ★★★½

  • A Teacher

    ★½

  • The Undoing

    ★★

  • The Queen's Gambit

    ★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★★

  • Beartown

    ★★½

  • Love and Monsters

    ★★

  • I'm Your Woman

    ★★½

  • Soul

    ★★★

  • Flashdrive

    ½

  • Invisible to the Eye

    ★★★½

  • Fractured

    ★★★★

  • Run

    ★★

  • Dersaadet Apartment

    ½

  • Weasel

    ★★

  • Two Types of People

    ★★

  • Penny Bank

    ★★

  • Adult Material

    ★★★½

  • Fragrance

    ½

  • It's All About Peace and Harmony

    ★★★

  • In the Shadows

    ★½

  • Red Snow

    ½

  • The Investigation

    ★★½

  • The Comey Rule

    ★★

  • Forbidden to See Us Scream in Tehran

    ★★½

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★

  • On the Rocks

    ★★½

  • We Are Who We Are

    ★★★½

  • Des

    ★★★