RSS feed for harrison
  • Extraction

    ★★★½

  • The Main Event

    ★★½

  • The Hunt

    ★½

  • Spenser Confidential

    ★★½

  • Bloodshot

    ★★

  • The Invisible Man

    ★★★½

  • Fantasy Island

    ★★½

  • The Pale Horse

    ★★½

  • The Rhythm Section

    ★★½

  • The Last Thing He Wanted

    ★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★½

  • Miss Americana

    ★★★

  • Bad Boys for Life

    ★★½

  • Underwater

    ★★★½

  • The Grudge

    ★★★½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★

  • 6 Underground

    ★★★★

  • Little Women

    ★★★

  • Black Christmas

    ★★½

  • 1917

    ★★★

  • The Gentlemen

    ★★

  • Dark Waters

    ★★★½

  • The Knight Before Christmas

    ★½

  • Doctor Sleep

    ★★★

  • Black and Blue

    ★★

  • 21 Bridges

    ★★★½

  • Countdown

    ★★½

  • Terminator: Dark Fate

    ★★★

  • The Jesus Rolls

    ★★½

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★★

  • Jexi

    ★½

  • Gemini Man

    ★★★★

  • The Irishman

    ★★★★

  • In the Tall Grass

    ★★★

  • Between Two Ferns: The Movie

  • Rambo: Last Blood

    ★★

  • 3 from Hell

    ★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★½

  • Color Out of Space

    ★★★

  • Knives Out

    ★★★½

  • Hustlers

    ★★★★½

  • Blood Quantum

    ★★★

  • Martin Eden

    ★★★½

  • Joker

    ★★★

  • Ford v Ferrari

    ★★★

  • Uncut Gems

    ★★★★

  • Ad Astra

    ★★½

  • Angel Has Fallen

    ★★★½

  • It Chapter Two

    ★★★★

  • A Rainy Day in New York

  • Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

    ★★★

  • Point Blank

    ★★★

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★

  • Child's Play

    ★★★

  • Anna

    ★★★½

  • Godzilla: King of the Monsters

    ★★★

  • Parasite

    ★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★★

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★

  • Bliss

    ★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★

  • Guava Island

  • Hellboy

    ★★½

  • Pet Sematary

    ★★★

  • The Curse of La Llorona

    ★★

  • Us

    ★★★½

  • Dumbo

    ★★★½

  • Girl on the Third Floor

    ★★★½

  • Villains

    ★★★

  • Body at Brighton Rock

    ★★★½

  • Captain Marvel

    ★★½