• X

    ★★★½

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Fresh

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • The Good Boss

    ★★★★

  • Squid Game

    ★★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★★

  • The Hand of God

  • Titane

    ★★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★★

  • The Worst Person in the World

    ★★★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

  • Mare of Easttown

  • Bad Trip

  • Petite Maman

    ★★★★½

  • The Queen's Gambit

  • Another Round

    ★★★★

  • Joan's Galaxy

    ★★★★

  • Athlete A

    ★★★★

  • I May Destroy You

  • Hannah Gadsby: Douglas

  • Shiva Baby

    ★★★★½

  • A Quiet Place Part II

    ★★★

  • Palm Springs

  • Promising Young Woman

    ★★★★

  • Kajillionaire

    ★★★★

  • History of the Occult

    ★★★★

  • Little Women

  • 1917

  • Jojo Rabbit

  • Knives Out

  • Sound of Metal

  • Joker

  • Uncut Gems

  • Tell Me Who I Am

  • Midsommar

  • Parasite

  • Once Upon a Time… in Hollywood

  • Portrait of a Lady on Fire

    ★★★★★

  • Sorry We Missed You

  • Bacurau

  • Avengers: Endgame

  • Us

  • Booksmart

  • Extreme Job

    ★★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

  • Bad Times at the El Royale

    ★★★★

  • The Favourite

    ★★★★★

  • Roma

  • Hannah Gadsby: Nanette

  • Burning

    ★★★★½

  • The House That Jack Built

    ★★★★

  • BlacKkKlansman

  • Shoplifters

  • Behind the Curve

  • Avengers: Infinity War

  • Thunder Road

  • A Quiet Place

  • Game Night

    ★★★½

  • Isle of Dogs

  • Hereditary

    ★★★★★

  • Sorry to Bother You

  • Eighth Grade

  • Paddington 2

  • Coco

  • Thor: Ragnarok

  • Voyeur

  • Blade Runner 2049

  • Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

  • Lady Bird

  • First Reformed

    ★★★★