Sort by

Marcy has logged 11 entries for films during August 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Away

Away

2019
×
★★★★
Edit this entry  
30
Red Eye

Red Eye

2005
×
★★★½
Edit this entry  
29
Sully

Sully

2016
×
★★★½
Edit this entry  
27
Mike Tyson: Undisputed Truth

Mike Tyson: Undisputed Truth

2013
×
★★★★
Edit this entry  
27
Jerrod Carmichael: Love at the Store

Jerrod Carmichael: Love at the Store

2014
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Pinocchio

Pinocchio

2019
×
★★★½
Edit this entry  
16
Spree

Spree

2020
×
★★★★½
Edit this entry  
15
Babyteeth

Babyteeth

2019
×
★★★
Edit this entry  
11
The County

The County

2019
×
★★★½
Edit this entry  
08
Aquaman

Aquaman

2018
×
★★½
Edit this entry  
07
An American Pickle

An American Pickle

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry