• Stavros Halkias: Live at the Lodge Room

  • The 9th Annual On Cinema Oscar Special

  • The Lost City

    ★★½

  • The Batman

    ★★★½

  • Line Goes Up: The Problem With NFTs

  • Licorice Pizza

    ★★★½

  • The Beatles: Get Back

  • Disney's FastPass: A Complicated History

  • LuLaRich

  • Spencer

  • Dune

    ★★★★

  • The Card Counter

    ★★★½

  • Count Me In

  • The Green Knight

    ★★★½

  • Woodstock 99: Peace, Love, and Rage

  • The French Dispatch

  • The Worst Person in the World

  • F9

    ★★½

  • Mortal Kombat

    ★★

  • kid 90

  • TINA

  • Framing Britney Spears

  • The Lady and the Dale

  • WandaVision

  • Night Stalker: The Hunt for a Serial Killer

  • The Ripper

  • The Last Blockbuster

    ★★½

  • Happiest Season

    ★★½

  • Mank

    ★★½

  • An Evening with Tim Heidecker

  • The Queen's Gambit

  • Borat Subsequent Moviefilm

  • Rebecca

    ½

  • Belushi

  • The Haunting of Bly Manor

  • The Bee Gees: How Can You Mend a Broken Heart

  • American Murder: The Family Next Door

  • The Mystery of D.B. Cooper

  • Another Round

    ★★★½

  • David Byrne's American Utopia

    ★★★★

  • I'm Thinking of Ending Things

  • Class Action Park

    ★★★

  • An American Pickle

    ★★½

  • I'll Be Gone in the Dark

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★★½

  • Eric Andre: Legalize Everything

  • The King of Staten Island

    ★★★

  • I Know This Much Is True

  • The Last Dance

  • Mrs. America

  • Atlanta's Missing and Murdered: The Lost Children

  • The History of the Seattle Mariners

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

  • My Octopus Teacher

  • The Invisible Man

    ★★★

  • Emma.

    ★★★

  • The 7th Annual Live 'On Cinema' Oscar Special

  • McMillion$

  • The Poison Squad

  • Natalie Wood: What Remains Behind

  • Palm Springs

    ★★★½

  • Sonic the Hedgehog

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★½

  • Zola

    ★★★½

  • Bloody Nose, Empty Pockets

    ★★★★½

  • Jasper Mall

    ★★★

  • Never Rarely Sometimes Always

    ★★★★

  • Mucho Mucho Amor: The Legend of Walter Mercado

  • Crip Camp: A Disability Revolution

    ★★★★

  • Miss Americana

    ½

  • Goldman v Silverman

  • McCarthy