• Garden Party

  • Justice League Dark

    ★★★

  • 78/52

  • Brigsby Bear

    ★★★★

  • Get Out

    ★★★★½

  • XX

    ★★

  • Casting JonBenet

    ★★★★

  • Columbus

    ★★★★

  • A Ghost Story

    ★★★★★

  • Thoroughbreds

    ★★★★½

  • Dave Made a Maze

    ★★★★

  • Ingrid Goes West

    ★★★★

  • The Big Sick

    ★★★★½

  • Cold Hell

    ★★★½

  • I Don't Feel at Home in This World Anymore

    ★★★★

  • Lemon

  • Revolting Rhymes

  • Rogue One: A Star Wars Story

    ★★★★

  • Moana

    ★★★★

  • Fantastic Beasts and Where to Find Them

    ★★★

  • Trash Fire

    ★★★

  • Doctor Strange

    ★★★

  • Black Mirror: Men Against Fire

  • Black Mirror: San Junipero

    ★★★★½

  • Black Mirror: Shut Up and Dance

  • Black Mirror: Playtest

  • Black Mirror: Nosedive

  • Ouija: Origin of Evil

    ★★★½

  • Terrifier

    ★★

  • Gantz:O

    ★★★★

  • 20th Century Women

    ★★★★½

  • The Monster

    ★★★

  • Split

    ★★★★

  • Better Watch Out

    ★★★

  • Sweet, Sweet Lonely Girl

    ★★

  • The Void

    ★★★

  • Abattoir

    ★★

  • Blue Jay

    ★★★½

  • Jackie

    ★★★★

  • I Am the Pretty Thing That Lives in the House

    ★★★★½

  • Sam Was Here

    ★★★

  • Boys in the Trees

    ★★★½

  • The Autopsy of Jane Doe

    ★★★★

  • Free Fire

    ★★★½

  • The Eleven O'Clock

  • The Bad Batch

    ★★★★

  • David Lynch: The Art Life

    ★★★½

  • Moonlight

    ★★★★★

  • Nocturnal Animals

    ★★★

  • Hounds of Love

    ★★★

  • Arrival

    ★★★★★

  • La La Land

    ★★★★★

  • Found Footage 3D

    ★★★★

  • Don't Kill It

    ★★★

  • Lake Bodom

    ★★★

  • Pete's Dragon

    ★★★½

  • Shin Godzilla

    ★★★½

  • Blair Witch

    ★★★½

  • Batman: The Killing Joke

    ★★½

  • Ghostbusters

    ★★★

  • A Dark Song

    ★★★★

  • Colossal

    ★★★★

  • The Purge: Election Year

    ★★★

  • Nerve

    ★★★½

  • The Shallows

    ★★★★

  • Koko: The Gorilla Who Talks to People

  • Lights Out

    ★★★

  • Beyond the Gates

    ★★★½

  • The Neon Demon

    ★★★★½

  • Gimme Danger

  • Personal Shopper

    ★★★★½

  • Hell or High Water

    ★★★★½