Sort by
  • The Super Mario Bros. Movie

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • The Volcano: Rescue from Whakaari

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★

  • Black Adam

    ★½

  • The Menu

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • Prey

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★★

  • The Man from Toronto

    ½

  • Thor: Love and Thunder

    ★½

  • Dragon Ball Super: Super Hero

    ★★★

  • Hustle

    ★★★½

  • Vikram

    ★★★½

  • Broker

    ★★★★

  • Decision to Leave

    ★★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • The Northman

    ★★★★½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★★★

  • RRR

    ★★★★½

  • Deep Water

  • Ambulance

    ½

  • The Last 10 Years

    ★★★½

  • Turning Red

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Jackass Forever

    ★★★½

  • Emily the Criminal

    ★★★½

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

  • Jujutsu Kaisen 0

    ★★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • Nightmare Alley

    ★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★½

  • House of Gucci

    ★★

  • The Harder They Fall

    ★★★½

  • Dave Chappelle: The Closer

    ★★★

  • The Last Duel

    ★★★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★½

  • Dune

    ★★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

  • Free Guy

    ★★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Jungle Cruise

    ★★★½

  • Red Rocket

    ★★★½

  • The French Dispatch

    ★★★★½

  • After Yang

    ★★★★

  • The Tomorrow War

    ★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★

  • No Sudden Move

    ★★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★

  • Cruella

    ★★★

  • Mortal Kombat

    ★★

  • Bad Trip

    ★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★½

  • Nobody

    ★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★

  • Horimiya

    ★★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★½

  • Soul

    ★★★★½

  • Spontaneous

    ★★★★

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★½

  • The Devil All the Time

    ★★½

  • Shiva Baby

    ★★★★½

  • Tenet

    ★★★½

  • Greenland

    ★★★

  • Unhinged

    ★★★½

  • Peninsula

    ★★★

  • Desperados

    ½

  • The King of Staten Island

    ★★★½

  • Da 5 Bloods

    ★★★★