Sort by
  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★½

  • Murder Mystery 2

    ★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★

  • The Pale Blue Eye

    ★★★★½

  • Suzume

    ★★★★½

  • Batman and Superman: Battle of the Super Sons

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★★½

  • See How They Run

    ★★★½

  • Lost Bullet

    ★★★

  • Extraction

    ★★★½

  • The Gentlemen

    ★★★★

  • Nightcrawler

    ★★★★½

  • Moneyball

    ★★★★½

  • The Raid

    ★★★★

  • Thor

    ★★★½

  • Surrogates

    ★★½

  • Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer

    ★★½

  • Mystic River

    ★★★★★

  • Daredevil

    ★★★

  • Training Day

    ★★★★

  • The Mummy

    ★★★★

  • Good Will Hunting

    ★★★★★

  • Police Story 3: Super Cop

    ★★★★

  • My Cousin Vinny

    ★★★★½