Sort by

hungryroy has logged 26 entries for films during 2023.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
02
The Mummy

The Mummy

1999
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Mystic River

Mystic River

2003
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
22
The Raid

The Raid

2011
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Police Story 3: Super Cop

Police Story 3: Super Cop

1992
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Guardians of the Galaxy Vol. 3

Guardians of the Galaxy Vol. 3

2023
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
22
The Super Mario Bros. Movie

The Super Mario Bros. Movie

2023
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Surrogates

Surrogates

2009
×
★★½
Read the review Edit this entry  
13
Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

2023
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Extraction

Extraction

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Murder Mystery 2

Murder Mystery 2

2023
×
★★½
Read the review Edit this entry  
06
Moneyball

Moneyball

2011
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Thor

Thor

2011
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
John Wick: Chapter 4

John Wick: Chapter 4

2023
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Suzume

Suzume

2022
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Shazam! Fury of the Gods

Shazam! Fury of the Gods

2023
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
My Cousin Vinny

My Cousin Vinny

1992
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Nightcrawler

Nightcrawler

2014
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Ant-Man and the Wasp: Quantumania

Ant-Man and the Wasp: Quantumania

2023
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
Lost Bullet

Lost Bullet

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
07
Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer

Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer

2007
×
★★½
Read the review Edit this entry  
05
Daredevil

Daredevil

2003
×
★★★
Read the review Edit this entry  
01
Training Day

Training Day

2001
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
The Menu

The Menu

2022
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Batman and Superman: Battle of the Super Sons

Batman and Superman: Battle of the Super Sons

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
13
The Pale Blue Eye

The Pale Blue Eye

2022
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Good Will Hunting

Good Will Hunting

1997
×
★★★★★
Read the review Edit this entry