RSS feed for Hunter
  • Joker

    ★★

  • Midsommar

    ★★★

  • Dark Phoenix

    ½

  • Chernobyl

    ★★★★★

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★★★

  • Shazam!

    ★★★★

  • Us

    ★★★

  • Captain Marvel

    ★★★½

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Aquaman

    ★★

  • Christopher Robin

    ★★★★★

  • Skyscraper

    ★½

  • Mamma Mia! Here We Go Again

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★★

  • Jurassic World: Fallen Kingdom

    ★★

  • Incredibles 2

    ★★★½

  • Ocean's Eight

    ★★½

  • Hotel Artemis

    ★★

  • Deadpool 2

    ★★★

  • Solo: A Star Wars Story

    ★★★½

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★½

  • Ready Player One

    ★★★

  • A Quiet Place

    ★★★★½

  • Tomb Raider

    ★★★

  • Game Night

    ★★★

  • Unsane

    ★½

  • The Cloverfield Paradox

    ★★½

  • Black Panther

    ★★★½

  • Hereditary

    ★★★

  • Sorry to Bother You

    ★★★★

  • Won't You Be My Neighbor?

    ★★★★½

  • Black Mirror: USS Callister

    ★★★★

  • Black Mirror: Crocodile

    ★★

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★

  • The Greatest Showman

    ★★★½

  • Jumanji: Welcome to the Jungle

    ★★★½

  • Paddington 2

    ★★★★

  • Murder on the Orient Express

    ★★½

  • Justice League

    ★★★

  • Coco

    ★★★½

  • Thor: Ragnarok

    ★★★½

  • Happy Death Day

    ★★★

  • Downsizing

  • Molly's Game

    ★★★½

  • It

    ★★★★

  • Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

    ★★★★

  • Lady Bird

    ★★★★½

  • Darkest Hour

    ★★

  • The Shape of Water

    ★★★½

  • Logan Lucky

    ★★★½

  • Dunkirk

    ★★★★½

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★

  • Cars 3

    ★★★

  • Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales

    ★★

  • Wonder Woman

    ★★★★

  • Alien: Covenant

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★

  • Life

    ★½

  • Baby Driver

    ★★★★½

  • Logan

    ★★★

  • Get Out

    ★★★★★

  • Wind River

    ★★★½

  • Rogue One: A Star Wars Story

    ★★★

  • Silence

    ★★★★

  • Moana

    ★★★★

  • Doctor Strange

    ★★★★

  • Black Mirror: San Junipero

    ★★★★★

  • Split

    ★★★★★

  • Arrival

    ★★★★

  • Suicide Squad

    ★★★

  • Batman: The Killing Joke

    ★★★