Sort by
  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • Free Guy

    ★★★

  • The Lego Batman Movie

    ★★★½

  • Avatar

    ★★★★

  • The Northman

    ★★★

  • Nymphomaniac: Vol. II

    ★★★

  • Nymphomaniac: Vol. I

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Fantastic Mr. Fox

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★½

  • Before Midnight

    ★★★★½

  • The Adam Project

    ★½

  • The Batman

    ★★★★★

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Gran Torino

    ★½

  • Texas Chainsaw Massacre

  • Death on the Nile

    ★★½

  • Pride & Prejudice

    ★★★★★