• Elvis

    ★★★★★

  • Sonic Drone Home

  • Jurassic World Dominion

    ★★½

  • Love, Death & Robots: Jibaro

    ★★½

  • Love, Death & Robots: In Vaulted Halls Entombed

    ★★½

  • Love, Death & Robots: Mason's Rats

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Swarm

    ★★

  • Love, Death & Robots: Kill Team Kill

    ★★½

  • Love, Death & Robots: Night of the Mini Dead

  • Love, Death & Robots: The Very Pulse of the Machine

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Bad Travelling

    ★★★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Three Robots: Exit Strategies

    ★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★½

  • Spider-Man: All Roads Lead to No Way Home

    ★★★

  • The Simpsons: When Billie Met Lisa

  • Ice Age: Scrat Tales

  • American Greed: James McGill

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★★

  • Better Nate Than Ever

    ★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Embrace the Panda: Making Turning Red

    ★★★

  • One Plus One Equals Two

    ★★★½

  • John and Sun-Hee

    ★★★

  • Nubian vs. Nubian

    ★★★

  • BFFs

    ★★

  • Boyd in 3D

    ★★½

  • I'm Your Pusher

    ★★★★

  • An Animated Short Where Pissed-Off Supes Kill Their Parents

    ★★★

  • Laser Baby's Day Out

    ★★★

  • The Boys Presents: Diabolical

  • Worst Roommate Ever

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★★

  • The Making of: The French Dispatch

    ★★★

  • Dog

    ★★½

  • ASSEMBLED: The Making of Eternals

    ★★½

  • Tall Girl 2

    ½

  • ASSEMBLED: The Making of Hawkeye

    ★★★

  • Jackass Forever

    ★★★½

  • The Way of the Cheetah

    ★★★

  • Dual

    ★★★½

  • The Puppet Master: Hunting the Ultimate Conman

    ★★★

  • The Tinder Swindler

    ★★★

  • Scream

    ★★★½

  • Crime Scene: The Times Square Killer

    ★★★

  • 'Tis the Season to be Merry

  • South Park: Post COVID: The Return of COVID

    ★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★½

  • Ted Lasso: The Missing Christmas Mustache

  • Dog Cop 7: The Final Chapter

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • Something's Coming: West Side Story

    ★★★

  • Trouble in Mind

    ★★★½

  • West Side Story

    ★★★★

  • CMA Country Christmas 2021

    ★★½

  • South Park: Post COVID

    ★★★

  • House of Gucci

    ★★

  • Hawkeye

    ★★★

  • Sing 2

    ★★★½

  • Under the Helmet: The Legacy of Boba Fett

    ★★★

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★

  • Olaf Presents

  • Ciao Alberto

  • Marvel Studios' 2021 Disney+ Day Special

  • Pixar 2021 Disney+ Day Special

  • The Simpsons in Plusaversary

  • Encanto

    ★★★★

  • Come and Learn with Pibby!

  • Army of Thieves

    ★★★

  • Eternals

    ★★½

  • Cowboy Bebop: The Lost Session