Sort by
  • New Year's Eve

    ★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Andor

    ★★★★½

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★

  • The Gray Man

    ★★½

  • Thor: Love and Thunder

  • The Beasts

    ★★★★½

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★

  • Aftersun

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Death on the Nile

    ★½

  • Cem Yılmaz: Diamond Elite Platinum Plus

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★★

  • Licorice Pizza

  • All Too Well: The Short Film

    ★½

  • Army of Thieves

    ★★★½

  • No Time to Die

    ★★★★½

  • Squid Game

    ★★★

  • Schumacher

    ★★★★

  • Kate

    ★★½

  • Dune

    ★★★★★

  • Reminiscence

    ★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • Untold: Malice at the Palace

    ★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Black Widow

    ★★½

  • The Traveler

  • Creating an Army of the Dead

  • Army of the Dead

    ★★★★

  • Save Ralph

  • The Falcon and the Winter Soldier

  • Nobody

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★★

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

    ★★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

    ★★★★

  • Two Distant Strangers

    ★½

  • LEGO Star Wars Holiday Special

  • Fractured

    ★★★★

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★½

  • Tenet

    ★★★★★

  • The Weeknd: After Hours

  • Vendors' Meeting

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★★½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★

  • 6 Underground

    ★★★

  • 1917

    ★★★★½

  • The Irishman: In Conversation

  • The Road to El Camino: Behind the Scenes of El Camino: A Breaking Bad Movie

  • Watchmen

    ★★★★★

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★★★

  • The Irishman

    ★★★★★

  • Knives Out

    ★★★★½

  • Sound of Metal

    ★★★★½

  • The Platform

    ★½

  • Joker

    ★★

  • The Fanatic

    ½

  • Uncut Gems

    ★★★★½

  • GUO4

  • Marriage Story

    ★★★★½

  • Ad Astra

    ★★★★★

  • It Chapter Two

    ★★★½

  • Batman: Hush

    ★½

  • Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

    ★★

  • Anima

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★

  • Men in Black: International

  • Black Mirror: Rachel, Jack and Ashley Too

  • Black Mirror: Smithereens