• Bo Burnham: The Inside Outtakes

    ★★★★

  • Elvis

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

  • The Simpsons: When Billie Met Lisa

  • Morbius

  • The Bad Guys

    ★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★

  • Free Guy

  • Willy's Wonderland

    ★★★★

  • Dear Diary: World's First Pranks

  • The Croods: A New Age

    ★★★★★

  • Lone Wolf

  • The Fandom

    ★★½

  • Spree

    ★★★★★

  • Dora and the Lost City of Gold

    ★½

  • The Lego Movie 2: The Second Part

    ★★★

  • Sorry to Bother You

    ★★★★½

  • Coin Operated

  • Mom and Dad

    ★★★

  • Ingrid Goes West

    ★★★★

  • Antiporno

  • Australian Psycho

  • Fursonas

    ★★★½

  • Daddy's Home

    ★★

  • E.T. 2

  • Dirty Paws

    ★★★

  • The Lego Movie

    ★★★★

  • Free Birds

    ★★★

  • Monsters University

    ★★★

  • The Croods

    ★★★★

  • Beforel Orel: Trust

  • Padak

    ★★★★

  • Ghost Rider: Spirit of Vengeance

    ★★★

  • Puss in Boots

    ★★★★

  • Bitter Lake

    ★★★½

  • The Rabbi's Cat

    ★★★

  • Kung Fu Panda 2

    ★★★

  • Rio

    ★★★½

  • Paul

    ★★★★

  • Kick-Ass

    ★★★½

  • G-Force

    ★★

  • Brüno

  • A Town Called Panic

    ★★★★

  • Night at the Museum: Battle of the Smithsonian

    ★★★

  • Up

    ★★★★½

  • Hannah Montana: The Movie

    ★★★

  • Bolt

    ★★★★★

  • Kung Fu Panda

    ★★★★

  • Bee Movie

    ★★

  • The Simpsons Movie

    ★★★

  • Werewolf Women of the S.S.

  • Mr. Bean's Holiday

    ★★★★½

  • Ghost Rider

    ★★

  • Smiley Face

    ★★★★

  • The Wicker Man

  • Talladega Nights: The Ballad of Ricky Bobby

    ★★★★

  • The Ant Bully

  • Drake & Josh Go Hollywood

    ★★½

  • Hoodwinked!

    ★★

  • Stormy Night

    ★★★½

  • Sky High

    ★★

  • Son of the Mask

    ★★½

  • Hibernation

  • Kaze: Ghost Warrior

    ★★★★

  • Clifford's Really Big Movie

    ★★★★

  • Home on the Range

    ★★★★½

  • Monsters, Inc.

    ★★★★

  • Cat Soup

    ★★★★★

  • American Psycho

    ★★★

  • Tarzan

    ★★

  • The Prince of Egypt

    ★★★★

  • Babe: Pig in the City

    ★★★★