• Dune

    ★★★★★

  • The Matrix

    ★★★★★

  • Love Me If You Dare

    ★★★½

  • My Name

    ★★★★

  • Himizu

    ★★★★½

  • You Raise Me Up

    ★★★

  • Patriots Day

    ★★★½

  • Here's My Plan

    ★★★★

  • Squid Game

    ★★★★½

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★

  • Free Guy

    ★★★

  • We Made It

    ★★★★

  • Wednesday 3:30 PM

    ★★★½

  • The Green Knight

    ★★★★

  • The Boy Who Killed My Parents

    ★★½

  • Shutter

    ★★★★

  • Swing Girls

    ★★★★★

  • Prisoners of the Ghostland

    ★★★