Sort by

Sahin has logged 334 entries for films during 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
24
C'mon C'mon

C'mon C'mon

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Spider-Man: No Way Home

Spider-Man: No Way Home

2021
×
Read the review Edit this entry  
22
The Worst Person in the World

The Worst Person in the World

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
The Hand of God

The Hand of God

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
14
The French Dispatch

The French Dispatch

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
The Last Duel

The Last Duel

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Nitram

Nitram

2021
×
★★★★
Edit this entry  
03
My Dead Dad's Porno Tapes

My Dead Dad's Porno Tapes

2018
×
Read the review Edit this entry  
26
Spencer

Spencer

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Memoria

Memoria

2021
×
Read the review Edit this entry  
18
Last Night in Soho

Last Night in Soho

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
17
Churuli

Churuli

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
16
The Hand

The Hand

2005
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
The Girl and the Spider

The Girl and the Spider

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Passing

Passing

2021
×
★★★½
Edit this entry  
10
Benedetta

Benedetta

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
08
El Planeta

El Planeta

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
The Beta Test

The Beta Test

2021
×
★★★½
Edit this entry  
05
Nine Days

Nine Days

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
I'm Not There

I'm Not There

2007
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Mad God

Mad God

2021
×
Read the review Edit this entry  
02
Flee

Flee

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
31
96

96

2018
×
★★★★
Edit this entry  
23
Dune

Dune

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Bergman Island

Bergman Island

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Titane

Titane

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Sardar Udham

Sardar Udham

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Goodbye First Love

Goodbye First Love

2011
×
★★½
Edit this entry  
05
No Time to Die

No Time to Die

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
04
Casino Royale

Casino Royale

2006
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Petite Maman

Petite Maman

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
25
The Great Beauty

The Great Beauty

2013
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Mystery Train

Mystery Train

1989
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Drive

Drive

2011
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Sexy Beast

Sexy Beast

2000
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
17
The Card Counter

The Card Counter

2021
×
★½
Read the review Edit this entry  
17
The French Connection

The French Connection

1971
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Prisoners of the Ghostland

Prisoners of the Ghostland

2021
×
Read the review Edit this entry  
16
The Power of the Dog

The Power of the Dog

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Fear and Loathing in Las Vegas

Fear and Loathing in Las Vegas

1998
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Drive My Car

Drive My Car

2021
×
★★★★
Edit this entry  
09
Jonaki

Jonaki

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Once Upon a Time in Calcutta

Once Upon a Time in Calcutta

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
In a Lonely Place

In a Lonely Place

1950
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
La Ciénaga

La Ciénaga

2001
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Long Day's Journey Into Night

Long Day's Journey Into Night

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
01
The Scapegoat

The Scapegoat

2021
×
Read the review Edit this entry  
27
Annette

Annette

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Kaili Blues

Kaili Blues

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Holy Motors

Holy Motors

2012
×
★★★★★
Read the review Edit this entry