Sort by
  • Love at First Sight

    ★★★½

  • Vacation Friends 2

    ★★½

  • You Are So Not Invited to My Bat Mitzvah

    ★★½

  • Puppy Love

    ★★

  • Jailer

    ★★

  • Heart of Stone

    ★★

  • A Perfect Story

    ★★★

  • Happiness for Beginners

    ★★

  • BRO

    ½

  • Justice League: Warworld

    ★★½

  • Unknown: Cosmic Time Machine

    ★★★

  • Sharksploitation

    ★★★½

  • Bawaal

    ★★★★

  • Sympathy for the Devil

    ★★

  • Maaveeran

  • Bird Box Barcelona

    ★★

  • Love Tactics 2

    ★★★

  • Seasons

    ★★

  • Blind

    ½

  • The Out-Laws

    ★★

  • Hidden Strike

    ★★★

  • Unknown: The Lost Pyramid

    ★★★

  • Sergeant

    ½

  • Lust Stories 2

    ★★★

  • Make Me Believe

    ★★★

  • Through My Window: Across the Sea

    ★★

  • An Unforgettable Year – Spring

    ★½

  • Secret Invasion

    ★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • I Love You

    ★★

  • An Unforgettable Year – Winter

    ★★

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • They Cloned Tyrone

    ★★★★

  • Nimona

    ★★★★

  • The Flash

    ★★★½

  • Miraculous: Ladybug & Cat Noir, The Movie

    ★★★½

  • Stan Lee

    ★★★½

  • Por Thozhil

    ★★★★★

  • Hilom

    ★★

  • You Do You

    ★★½

  • Bloody Daddy

    ★★½

  • An Unforgettable Year – Autumn

    ★★½

  • My Fault

    ★★★½

  • Extraction 2

    ★★★★

  • Chakravyuham

  • An Unforgettable Year – Summer

    ★★

  • A Beautiful Life

    ★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Godday Godday Chaa

    ★★½

  • Kabayo

    ★★

  • The Machine

    ★★

  • Hard Feelings

  • The Boogeyman

    ★★

  • Asteroid City

    ★★½

  • Sirf Ek Bandaa Kaafi Hai

    ★★★★½

  • Sandwich

    ★★

  • Kathal

    ★★★

  • Fast X

    ★★★½

  • Royalteen: Princess Margrethe

  • Abducted on Prom Night

    ★★

  • Love Again

  • The Mother

    ★★½

  • Ponniyin Selvan: Part II

    ★★★★★

  • AKA

    ★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★★

  • Blood & Gold

    ★★★

  • Sapul

    ★½

  • Peter Pan & Wendy

    ★½

  • The Covenant

    ★★★½

  • Longest Third Date

    ★★½

  • Ghosted

    ★½

  • Nefarious

    ★★