Sort by
  • Napoleon

    ★★★

  • Thanksgiving

    ★★★

  • Now and Then - The Last Beatles Song

  • Albert Brooks: Defending My Life

    ★★★★

  • The Fall of the House of Usher

  • Beckham

    ★★★

  • The Exorcist: Believer

  • Poison

    ★★★

  • The Rat Catcher

    ★★★

  • Totally Killer

    ★★

  • The Swan

    ★★★

  • No One Will Save You

    ★★★

  • The Creator

    ★★★

  • Sly

    ★★★

  • A Haunting in Venice

    ★★★★

  • The Burial

    ★★★

  • The Caine Mutiny Court-Martial

    ★★★★

  • The Killer

    ★★★★

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★★

  • The Equalizer 3

    ★★★

  • Untold: Swamp Kings

    ★★★

  • Telemarketers

    ★★★★

  • Untold: Johnny Football

    ★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★

  • Oppenheimer

    ★★★

  • Barbie

    ★★★

  • Hijack

    ★★★★

  • Muscles & Mayhem: An Unauthorized Story of American Gladiators

    ★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • Black Mirror: Demon 79

    ★★★

  • Black Mirror: Beyond the Sea

    ★★★

  • Black Mirror: Mazey Day

    ★★

  • Black Mirror: Loch Henry

    ★★★

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★★★

  • They Cloned Tyrone

    ★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★

  • Meg 2: The Trench

  • Arnold

    ★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • Asteroid City

    ★★★

  • The Boogeyman

    ★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★

  • John Mulaney: Baby J

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★

  • Dear Mama

  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • BEEF

    ★★★★

  • The Pope's Exorcist

    ★★

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★

  • Air

    ★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★

  • Chris Rock: Selective Outrage

  • Daisy Jones & the Six

    ★★★★

  • 65

    ★★

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • Creed III

    ★★★

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★

  • Stephen Curry: Underrated

  • Rye Lane

  • You Hurt My Feelings

    ★★★

  • The Deepest Breath

    ★★★

  • STILL: A Michael J. Fox Movie

    ★★★★

  • Plane

    ★★★

  • Babylon

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★

  • The Boy, the Mole, the Fox and the Horse