Sort by

Ian has logged 23 entries for films during December 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Paterson

Paterson

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
30
Riley's First Date?

Riley's First Date?

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Fences

Fences

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Hell or High Water

Hell or High Water

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Good Time

Good Time

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
A Separation

A Separation

2011
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Piper

Piper

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Roma

Roma

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Bad Times at the El Royale

Bad Times at the El Royale

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Auntie Edna

Auntie Edna

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Casino Royale

Casino Royale

2006
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Aquaman

Aquaman

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
A Simple Favor

A Simple Favor

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
The Kings of Summer

The Kings of Summer

2013
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Stronger

Stronger

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
All the Money in the World

All the Money in the World

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Coherence

Coherence

2013
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Room

Room

2015
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
04
The Hate U Give

The Hate U Give

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Leave No Trace

Leave No Trace

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Venom

Venom

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
American Animals

American Animals

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Blindspotting

Blindspotting

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry