Sort by
  • Wanton

  • Scream VI

    ★★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • Babylon

    ★★★½

  • He Will Find A Way Inside

    ★★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★½

  • The Viewing

    ★★½

  • Halloween Ends

    ★★★★

  • Smile

    ★★★

  • Glass Onion

    ★★½

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★½

  • Bones and All

    ★★★★★

  • TÁR

    ★★★★½

  • Terrifier 2

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★½

  • Skinamarink

    ★★★★½

  • Nope

    ★★★★

  • The Lad Goodbye

    ★★★★★

  • Keep Sweet: Pray and Obey

  • Elvis

    ★★★★

  • Aftersun

    ★★★★★

  • Jackass 4.5

    ★★★★

  • Conversations with a Killer: The John Wayne Gacy Tapes

  • Morbius

    ½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • X

    ★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ½

  • jeen-yuhs: A Kanye Trilogy

    ★★★★

  • Jackass Forever

    ★★★★½

  • Scream

    ★★★

  • The Backrooms (Found Footage)

  • Alan Resnick's Enterings

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★½

  • All Too Well: The Short Film

  • The Black Phone

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★

  • Halloween Kills

    ★★

  • Last Night in Soho

    ★★

  • Spencer

    ★★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★★

  • C'mon C'mon

    ★★★

  • The Card Counter

    ★★★

  • Malignant

    ★★½

  • The Green Knight

    ★★★★★

  • Pig

    ★★

  • I Wish I Still Believed In God

    ★★★★★

  • Red Rocket

    ★★★★

  • Titane

    ★★★★

  • Annette

    ★★★★½

  • Epstein’s Shadow: Ghislaine Maxwell

  • Love, Death & Robots: All Through the House

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★

  • Save Ralph

    ★★★★★

  • Nobody

    ★★

  • Support Your Local Contrarians

  • FILTHY

    ★★★★½

  • Willy's Wonderland

    ★★

  • Crime Scene: The Vanishing at the Cecil Hotel

  • Framing Britney Spears

  • We're All Going to the World's Fair

    ★★★½

  • Who's Asking About That?

    ★★★★★

  • Night Stalker: The Hunt for a Serial Killer

  • For Myself, Alone

    ★★★★★

  • Mank

    ★★

  • OPAL

    ★★★★½

  • Donald Trump Is President and You're Not: A Portrait of Donald J. Trump

    ★★★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★★