Sort by
  • Peter Pan & Wendy

    ★★★

  • BEEF

    ★★½

  • Air

    ★★★

  • Boston Strangler

    ★★★

  • Tetris

    ★★★

  • Luther: The Fallen Sun

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★

  • Babylon

    ★★★½

  • The Elephant Whisperers

    ★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★

  • George & Tammy

    ★★½

  • The Boy, the Mole, the Fox and the Horse

    ★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★½

  • Fleishman Is in Trouble

    ★★★★

  • Disenchanted

    ★★

  • The English

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★½

  • She Said

    ★★½

  • Rosaline

    ★★

  • Halloween Ends

    ★★½

  • Till

    ★★★

  • Werewolf by Night

    ★★½

  • Smile

    ★★★

  • Amsterdam

    ★★

  • Travelin' Band: Creedence Clearwater Revival at the Royal Albert Hall

    ★★★

  • Do Revenge

    ★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★

  • The Good Nurse

    ★★★½

  • Causeway

    ★★

  • The Fabelmans

    ★★★

  • The Menu

    ★★

  • Glass Onion

    ★★★

  • The Woman King

    ★★½

  • See How They Run

    ★★★

  • Blonde

    ★★

  • Pinocchio

    ★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • The Whale

    ★★½

  • Empire of Light

    ★★½

  • Argentina, 1985

    ★★★

  • Pearl

    ★★★

  • All the Beauty and the Bloodshed

    ★★½

  • Women Talking

    ★★½

  • The Wonder

    ★★★½

  • BARDO, False Chronicle of a Handful of Truths

    ★★

  • TÁR

    ★★★½

  • White Noise

    ★★½

  • The Patient

    ★★★

  • Barbarian

    ★★★½

  • Clerks III

    ★★★

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★★

  • Prey

    ★★★

  • Not Okay

    ★★½

  • Orphan: First Kill

    ★★★½

  • Light & Magic

    ★★★½

  • Thirteen Lives

    ★★★½

  • Nope

    ★★★½

  • The Gray Man

    ★★½

  • Persuasion

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • The Sea Beast

    ★★★

  • The Flying Sailor

    ★★½

  • Ms. Marvel

    ★★★

  • An Ostrich Told Me the World Is Fake and I Think I Believe It

    ★★★★½

  • Hustle

    ★★★

  • Le Pupille

    ★★★½

  • Close

    ★★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★½

  • Elvis

    ★★