• Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★★

  • House of Gucci

    ★½

  • Red Notice

    ½

  • Army of Thieves

    ★★½

  • Eternals

    ★★½

  • Yara

    ★½

  • Investors

    ★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★★½

  • Perfect Strangers

    ½

  • Midnight Mass

    ★★★★

  • Squid Game

    ★★★½

  • The Guilty

    ★★★

  • Snow, Tea and Love

    ½

  • Halloween Kills

  • Last Night in Soho

    ★★½

  • U Get What U Kiss 2: The Crazy Bride

    ½

  • Spencer

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★½

  • King Richard

    ★★★★

  • Luca

    ★★★

  • The Father Who Moves Mountains

    ★½

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★½

  • Friends: The Reunion

    ★★½

  • Creating an Army of the Dead

    ★★½

  • F9

    ★★½

  • Cruella

    ★★★

  • The Woman in the Window

    ★½

  • Army of the Dead

    ★★½

  • Spiral: From the Book of Saw

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★½

  • Chernobyl: Abyss

    ★½

  • Nate Bargatze: The Greatest Average American

    ★★

  • Brian Regan: On the Rocks

    ½

  • The Dig

    ★★★

  • Cops and Robbers

    ★★

  • Death to 2020

    ½

  • Rhys Nicholson: Live at the Athenaeum

  • One Like It

    ★½

  • Ari Eldjárn: Pardon My Icelandic

    ★★

  • No Festival

    ★★½

  • Two Distant Strangers

    ★★½

  • The Fresh Prince of Bel-Air Reunion Special

    ★★★½

  • Mank

    ★★★

  • Jingle Jangle: A Christmas Journey

    ★½

  • OPAL

    ★★★★

  • Canvas

    ★★½

  • The Queen's Gambit

    ★½

  • Soul

    ★★★½

  • Hubie Halloween

    ★½

  • American Pie Presents: Girls' Rules

    ½

  • 30 Years and 15 Minutes

    ★★★½

  • David Attenborough: A Life on Our Planet

    ★★★½

  • Enola Holmes

    ★★

  • Michael McIntyre: Showman

    ★½

  • Another Round

    ★★★★

  • The Sleepover

  • The SpongeBob Movie: Sponge on the Run

    ★½

  • Project Power

    ★★

  • Jack Whitehall: I'm Only Joking

    ★★½

  • The Old Guard

    ★★

  • If Anything Happens I Love You

    ★★★½

  • Becoming

    ★★½

  • The Willoughbys

    ★★

  • Middleditch & Schwartz

    ★★★★

  • Marc Maron: End Times Fun

    ★½

  • Taylor Tomlinson: Quarter-Life Crisis

    ★★★

  • Onward

    ★★★★

  • Miami Bici

    ★½

  • Tom Papa: You're Doing Great!

    ★★★★

  • The Present

    ★★★

  • The Social Dilemma

    ★★½