• The Many Saints of Newark

    ★★★½

  • Dune

    ★★★★★

  • The Green Knight

    ★★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Pig

    ★★★★★

  • Drive My Car

    ★★★★★

  • No Sudden Move

    ★★★½

  • Bad Trip

    ★★★

  • Happiest Season

    ★★★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★½

  • Cyst

    ★★★½

  • Enola Holmes

    ★★½

  • Another Round

    ★★★★½

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★

  • She Dies Tomorrow

    ★★

  • Spare Parts

    ★★★

  • The Old Guard

    ★★★½

  • Just the I.T. Guy

    ★★★

  • Skull: The Mask

    ★★½

  • Teraphobia

    ★★

  • Seasapien

    ★★½

  • Voices

    ★★★

  • Death Walks on Nitrate

    ★★★½

  • Disco Graveyard

    ★★

  • Decapitato: Consequenze Mortali

    ★★★★

  • Low

    ★★

  • His & Herzog

    ★★★

  • Little Willy

    ★★★

  • Compartmentalization Storage Facility

    ★★★½

  • Thorns

    ★★★½

  • Extraction

    ★★★½

  • Altered Carbon: Resleeved

    ★★★★

  • The Invisible Man

    ★★★★

  • The Father

    ★★★★★

  • Disclosure

    ★★★½

  • Palm Springs

    ★★★★

  • Zola

    ★★★★

  • Jumbo

    ★★★★

  • Cucumber

    ★½

  • What Daphne Saw

    ★★★★

  • Ip Man 4: The Finale

    ★★★★

  • Don't F**k with Cats: Hunting an Internet Killer

    ★★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

  • The Haunted Swordsman

    ★★★★½

  • Bombshell

    ★★★½

  • The Gentlemen

    ★★★★

  • 1917

    ★★★★★

  • Conspiracy Cruise

    ★★★

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★★½

  • Zombieland: Double Tap

    ★★★

  • Mære

    ★★★

  • Scare Package

    ★★★★

  • The Irishman

    ★★★★★

  • Fatale Collective: Bleed

    ★★★½

  • 3 from Hell

    ★★★

  • The Beach House

    ★★★½

  • Jojo Rabbit

    ★★★★½

  • Color Out of Space

    ★★★★★

  • Knives Out

    ★★★★★

  • The Platform

    ★★★½

  • Joker

    ★★★★★

  • Uncut Gems

    ★★★★★

  • Fantastic Fungi

    ★★★★★

  • It Chapter Two

    ★★★★

  • EXIT

    ★★★★

  • Weathering with You

    ★★★★½

  • Spider-Man: Far From Home

    ★★★★

  • Midsommar

    ★★★★★

  • Toy Story 4

    ★★★½

  • Dogs Don't Wear Pants

    ★★★★

  • Parasite

    ★★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★