Sort by
  • Infinity Pool

    ★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Dune

    ★★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Black Widow

    ★★★★

  • F9

    ★★½

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★

  • Army of the Dead

    ★★★★

  • To All the Boys: Always and Forever

    ★½

  • Demon Slayer – Kimetsu no Yaiba – The Movie: Mugen Train

    ★★★★

  • American Murder: The Family Next Door

    ★★★

  • After We Collided

  • The Half of It

    ★★★★

  • To All the Boys: P.S. I Still Love You

    ★★½

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★

  • Little Women

    ★★★★½

  • 1917

    ★★★★★

  • The Outpost

    ★★½

  • The Platform

    ★★★½

  • Uncut Gems

    ★★★★

  • Midsommar

    ★★★★

  • Dark Phoenix

    ★★

  • Ma

    ★★

  • L'Observateur

    ★★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★★½

  • Avengers: Endgame

    ★★★½

  • After

  • Fyre

    ★★★

  • mid90s

    ★★★★½

  • Beautiful Boy

    ★★★½

  • Vox Lux

    ★★★

  • Little Italy

    ★★½

  • To All the Boys I've Loved Before

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★★½

  • Ocean's Eight

    ★★★½

  • Incredibles 2

    ★★★½

  • Solo: A Star Wars Story

    ★★★½

  • I Am Not an Easy Man

    ★★½

  • Isle of Dogs

    ★★★★★

  • Annihilation

    ★★★½

  • Black Panther

    ★★★★

  • The 12th Man

    ★★★★

  • Stronger

    ★★★½

  • American Assassin

    ★★

  • Lady Bird

    ★★★★½

  • Dunkirk

    ★★★★½

  • Good Time

    ★★★★

  • Hasan Minhaj: Homecoming King

    ★★★★½

  • The Florida Project

    ★★★★

  • The Fate of the Furious

    ★★★★

  • Atomic Blonde

  • Baby Driver

    ★★★★★

  • Big Little Lies

    ★★★★★

  • John Wick: Chapter 2

    ★★★★

  • Get Out

    ★★★★½

  • Call Me by Your Name

    ★★★★½

  • Rogue One: A Star Wars Story

    ★★★★½

  • The Edge of Seventeen

    ★★★★

  • Nocturnal Animals

    ★★★★½

  • War Dogs

    ★★★

  • Suicide Squad

    ★★½

  • Now You See Me 2

    ★★½

  • My Life as a Zucchini

    ★★★★

  • Train to Busan

    ★★★★½

  • The Nice Guys

    ★★★★½

  • X-Men: Apocalypse

    ★★★

  • Captain America: Civil War

    ★★★★½