RSS feed for Rob G
  • Crawl

    ★★½

  • Haunt

    ★★★

  • Itsy Bitsy

    ★★★

  • The Irishman

    ★★★★½

  • Werewolf in a Girls' Dormitory

    ★★½

  • Fuzzbucket

    ★★½

  • Chris Claremont's X-Men

    ★★★★

  • Pilgrim

    ★★½

  • Doctor Sleep

    ★★★★★

  • Conquest

    ★★½

  • Berserker

    ★½

  • V for Vendetta

    ★★★★★

  • The Fan

    ★★★

  • Brightburn

    ★½

  • The Inventor: Out for Blood in Silicon Valley

    ★★★★

  • Batman vs. Teenage Mutant Ninja Turtles

    ★★★★

  • Drag Me to Hell

    ★★★½

  • The Hateful Eight

    ★★★★