• Dave Chappelle: The Closer

  • VHS 94

    ★★★★

  • Midnight Mass

    ★★★★½

  • Halloween Kills

    ★★★½

  • Malignant

    ★½

  • Candyman

    ★★★★

  • Free Guy

    ★★

  • The Green Knight

    ★★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★½

  • Pig

    ★★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★★★

  • Black Widow

    ★★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★½

  • In the Heights

  • The Hoff Twins

    ★★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★½

  • Cruella

    ★★★★

  • Army of the Dead

    ★★★½

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★★½

  • Separation

    ★★

  • Save Ralph

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★★

  • The Fourth Wall

    ★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★½

  • Nobody

    ★★★★½

  • South Park Vaccination Special

    ★★★

  • Coming 2 America

    ★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★

  • Willy's Wonderland

    ★½

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★

  • Framing Britney Spears

    ★★★★

  • WandaVision

    ★★½

  • Death to 2020

    ★★½

  • Wonder Woman 1984

    ★★

  • The Ripper

    ★★★

  • Alex Wheatle

    ★★★★

  • Folklore: The Long Pond Studio Sessions

    ½

  • The Fresh Prince of Bel-Air Reunion Special

    ★★★★★

  • Mank

    ★★★½

  • Our Popcorn Movie Dystopia - SOME MORE NEWS: THE MOVIE

    ★★★★

  • Derek DelGaudio's In & of Itself

    ★★★★

  • An Evening with Tim Heidecker

    ★★★★★

  • The Queen's Gambit

    ★★★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★★

  • The Empty Man

    ★★★½

  • Psycho Goreman

    ★★★★

  • Soul

    ★★★★

  • Zappa

    ★★★½

  • Freaky

    ★★★

  • Hubie Halloween

    ★½

  • Caveat

    ★★★

  • Red, White and Blue

    ★★★½

  • South Park: The Pandemic Special

    ★★★★

  • Mangrove

    ★★★★

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★½

  • Lovers Rock

    ★★★★★

  • The Mystery of D.B. Cooper

    ★★★

  • Another Round

    ★★★★½

  • Nomadland

    ★★★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★½

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★★½

  • The New Mutants

    ★★½

  • Class Action Park

    ★★★

  • Host

    ★★★

  • Hamilton

    ★★★★

  • The King of Staten Island

    ★★★★

  • Out

    ★★★½

  • The Last Dance

    ★★★★

  • Sincerely Louis C.K.

    ★★★★

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★★

  • Devs

    ★★★★