Sort by
  • Stronger

    ★★★

  • Split

    ★★

  • The Invisible Guest

    ★★★★½

  • The Purge: Election Year

    ★★★

  • Deadpool

  • Spectre

    ★★★

  • The Martian

    ★★★★★

  • Inside Out

    ★★★

  • Taken 3

    ★★★★

  • Kingsman: The Secret Service

    ★★★★★

  • The Purge: Anarchy

    ★★★

  • Escape Plan

    ★★★★★

  • White House Down

    ★★★

  • The Purge

    ★★★

  • Olympus Has Fallen

    ★★★★

  • The Call

    ★★★★

  • Skyfall

    ★★★½

  • The Body

    ★★★★

  • Taken 2

    ★★★★

  • Man on a Ledge

    ★★

  • Unknown

    ★★★½

  • Inception

    ★★

  • Law Abiding Citizen

    ★★★★★

  • Quantum of Solace

    ★★★½

  • Wanted

    ★★½

  • Taken

    ★★★★