Sort by
  • Best. Christmas. Ever!

  • Wish

    ★★

  • The Marvels

    ★★★

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★★

  • Foe

    ★½

  • A Haunting in Venice

    ★★★½

  • Next Goal Wins

    ★★½

  • Dream Scenario

    ★★★

  • Quiz Lady

    ★★★½

  • American Fiction

    ★★★★½

  • Dicks: The Musical

    ★★★★

  • Dumb Money

    ★★★½

  • Priscilla

    ★★½

  • The Killer

    ★★½

  • Maestro

    ★★★

  • The Royal Hotel

    ★★★

  • NYAD

    ★★★

  • All of Us Strangers

    ★★★★★

  • Rustin

    ★★★

  • Saltburn

    ★★★★½

  • The Holdovers

    ★★★★

  • Fingernails

    ★★★½

  • The Accident

    ★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★½

  • Red, White & Royal Blue

    ★★½

  • Happiness for Beginners

    ★½

  • Blue Beetle

    ★★★★

  • Haunted Mansion

    ★★

  • The Boy and the Heron

    ★★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★

  • Barbie

    ★★★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★½

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★★½

  • No Hard Feelings

    ★★½

  • The Perfect Find

    ★★

  • Amy Schumer: Emergency Contact

    ★★★★

  • The Flash

    ★★★½

  • The Lesson

    ★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★★

  • Elemental

    ★★½

  • Asteroid City

    ★★★★½

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★½

  • May December

    ★★★★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★½

  • Strange Way of Life

    ★★★½

  • Fool's Paradise

    ★½

  • Hannah Gadsby: Something Special

    ★★★★

  • The Little Mermaid

    ★★★★

  • The Mother

    ★★

  • John Mulaney: Baby J

    ★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★½

  • Mom and Dad's Nipple Factory

    ★★★½

  • The Covenant

    ★★½

  • 40 Below: The Toughest Race in the World

    ★★★★

  • Greener Pastures

    ★★★½

  • Mafia Mamma

    ★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★

  • To Catch a Killer

    ★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Renfield

    ★★★★

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★

  • Jules

    ★★★½

  • Big Boys

    ★★★★

  • Air

    ★★★½

  • Joy Ride

    ★★★½

  • Boston Strangler

    ★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★

  • Tetris

    ★★★½

  • Let the Dance Begin

    ★★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

  • Wild Life

    ★★★½