Sort by

Julian has logged 16 entries for films during August 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Barb & Star Go to Vista Del Mar

Barb & Star Go to Vista Del Mar

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
31
He's All That

He's All That

2021
×
½
Read the review Edit this entry  
28
Four Good Days

Four Good Days

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
27
Summer of 85

Summer of 85

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Pecker

Pecker

1998
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Annette

Annette

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Stillwater

Stillwater

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
Reminiscence

Reminiscence

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
18
Lorelei

Lorelei

2020
×
★★★
Edit this entry  
15
CODA

CODA

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
13
Respect

Respect

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Jungle Cruise

Jungle Cruise

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
10
Luca

Luca

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Nine Days

Nine Days

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
08
The Green Knight

The Green Knight

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Best Summer Ever

Best Summer Ever

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry