Sort by
  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★½

  • Spirited

    ★★½

  • Enola Holmes 2

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • Star Wars: Tales of the Jedi

    ★★★★

  • Wendell & Wild

    ★★★★

  • Prey

    ★★★★

  • Light & Magic

    ★★★★½

  • The Princess

    ★★½

  • Dragon Ball Super: Super Hero

    ★★★★

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★½

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★★

  • Elvis

    ★★★★½

  • Prehistoric Planet

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★★½

  • Crimes of the Future

    ★★★½

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • The Northman

    ★★★★

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★★½

  • RRR

    ★★★★½

  • Ambulance

    ★★★½

  • Tony Hawk: Until the Wheels Fall Off

    ★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • Turning Red

    ★★★★

  • Oink

    ★★½

  • Kimi

    ★★★★

  • I Want You Back

    ★★★

  • Death on the Nile

    ★★★★

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★½

  • Dog Cop 7: The Final Chapter

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • West Side Story

    ★★★★½

  • The Beatles: Get Back

    ★★★★½

  • Hawkeye

    ★★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • Eternals

    ★★★★

  • Encanto

    ★★½

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★★

  • Squid Game

    ★★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★½

  • The Last Duel

    ★★★★½

  • Kate

    ★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★★

  • Dune

    ★★★½

  • The Protégé

    ★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Free Guy

    ★★★

  • The Green Knight

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Old

    ★★★★½

  • Pig

    ★★★★½

  • The French Dispatch

    ★★★½

  • The Innocents

    ★★½

  • Benedetta

    ★★★★½

  • The Velvet Underground

    ★★★½

  • Black Widow

    ★★★★

  • Snake Eyes: G.I. Joe Origins

    ★★★½

  • Hitman's Wife's Bodyguard

    ★★★★

  • In the Heights

    ★★★½

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★★

  • 1971: The Year That Music Changed Everything

    ★★★★

  • Wrath of Man

    ★★★★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★★

  • Mortal Kombat

    ★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★

  • Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a Time

    ★★★½