Sort by

Thijs has logged 26 entries for films during August 2022.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
Oliver Twist

Oliver Twist

1948
×
★★★
Edit this entry  
28
Darkman III: Die Darkman Die

Darkman III: Die Darkman Die

1996
×
★★½
Edit this entry  
27
Darkman II: The Return of Durant

Darkman II: The Return of Durant

1995
×
★★★½
Edit this entry  
26
The Sword and the Dragon

The Sword and the Dragon

1956
×
★★★★½
Edit this entry  
26
Dog Cop 7: The Final Chapter

Dog Cop 7: The Final Chapter

2021
×
★★★★
Edit this entry  
26
The Mitchells vs. The Machines

The Mitchells vs. The Machines

2021
×
★★★★★
Edit this entry  
24
Mortal Kombat: Annihilation

Mortal Kombat: Annihilation

1997
×
★★
Edit this entry  
24
Mortal Kombat

Mortal Kombat

1995
×
★★★
Edit this entry  
22
The Princess

The Princess

2022
×
★★½
Edit this entry  
22
Monster Hunter

Monster Hunter

2020
×
★★★★
Edit this entry  
20
Film Adventurer Karel Zeman

Film Adventurer Karel Zeman

2015
×
★★★
Edit this entry  
20
Dragon Ball Super: Super Hero

Dragon Ball Super: Super Hero

2022
×
★★★★
Edit this entry  
19
Aliens vs Predator: Requiem

Aliens vs Predator: Requiem

2007
×
★★
Edit this entry  
19
The Great Gatsby

The Great Gatsby

2013
×
★★★
Edit this entry  
18
AVP: Alien vs. Predator

AVP: Alien vs. Predator

2004
×
★★★½
Edit this entry  
10
The Predator

The Predator

2018
×
★★★½
Edit this entry  
09
Predators

Predators

2010
×
★★★★
Edit this entry  
09
Darkman

Darkman

1990
×
★★★½
Edit this entry  
09
Predator 2

Predator 2

1990
×
★★★★
Edit this entry  
07
Predator

Predator

1987
×
★★★★½
Edit this entry  
07
Prey

Prey

2022
×
★★★★
Edit this entry  
05
Sweet Charity

Sweet Charity

1969
×
★★★★
Edit this entry  
03
Light & Magic

Light & Magic

2022
×
★★★★½
Edit this entry  
01
Everything Is Copy

Everything Is Copy

2015
×
★★½
Edit this entry  
01
Kick-Ass 2

Kick-Ass 2

2013
×
★★★
Edit this entry  
01
Kick-Ass

Kick-Ass

2010
×
★★★★
Edit this entry