• Jackass 4.5

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

  • The Northman

  • Sonic the Hedgehog 2

  • X

  • The Lost City

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Turning Red

  • Texas Chainsaw Massacre

  • Kimi

  • Jackass Forever

    ★★★★★

  • Scream

    ★★★★★

  • Jujutsu Kaisen 0

  • The Matrix Resurrections

  • Spider-Man: No Way Home

  • Don't Look Up

  • Nightmare Alley

  • West Side Story

    ★★★★★

  • Licorice Pizza

  • House of Gucci

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★★

  • Home Sweet Home Alone

  • tick, tick...BOOM!

  • Encanto

  • Eternals

  • Ghostbusters: Afterlife

  • Venom: Let There Be Carnage

  • No Time to Die

  • Halloween Kills

  • Last Night in Soho

  • Spencer

  • Dune

    ★★★★★

  • Happier Than Ever: A Love Letter to Los Angeles

    ★★★★★

  • King Richard

  • Belfast

  • The Power of the Dog

  • Malignant

  • Candyman

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

  • Untold: Malice at the Palace

  • Free Guy

  • The Green Knight

  • The Suicide Squad

  • Jungle Cruise

  • Snake Eyes: G.I. Joe Origins

  • Old

  • Fear Street: 1666

  • Pig

    ★★★★★

  • Drive My Car

    ★★★★★

  • The Worst Person in the World

  • Fear Street: 1978

  • Val

  • Space Jam: A New Legacy

  • Black Widow

  • Fear Street: 1994

  • Batman: The Long Halloween, Part One

  • Luca

    ★★★★★

  • Hitman's Wife's Bodyguard

  • Loki

  • In the Heights

  • Bo Burnham: Inside

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

  • Cruella

  • Army of the Dead

  • The Mitchells vs. The Machines

  • Godzilla vs. Kong

  • The Day Sports Stood Still

  • Q: Into the Storm

  • The Falcon and the Winter Soldier

  • Nobody