• The Batman

    ★★★

  • The Beatles: Get Back - The Rooftop Concert

    ★★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • Licorice Pizza

    ★½

  • The Beatles: Get Back

    ★★★★½

  • The Simpsons in Plusaversary

  • Injustice

    ★½

  • Spencer

    ★★★½

  • Dune

    ★★

  • The Hand of God

    ★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★

  • Malignant

    ★★★

  • He's All That

    ½

  • Don't Breathe 2

    ★★★

  • The Green Knight

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★½

  • Batman: The Long Halloween, Part Two

    ★★★★

  • Blue Dream: The Road to Wembley

    ★★★★½

  • A Classic Horror Story

    ★★½

  • Benedetta

    ★★★½

  • Batman: The Long Halloween, Part One

    ★★★½

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★★

  • Cruella

    ★★★★½

  • New York City Ballet

    ★★★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★½

  • La Quarantaine

    ★★★½

  • The Unholy

    ½

  • Street Gang: How We Got to Sesame Street

    ★★★★

  • Below Zero

    ★½

  • CODA

    ★★★★

  • Malcolm & Marie

    ★½

  • To Fitness and Beyond

    ★½

  • Night Stalker: The Hunt for a Serial Killer

    ★★★★

  • Ratatouille: The TikTok Musical

    ½

  • News of the World

    ★★

  • The Midnight Sky

    ★★★

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

    ★★

  • Making The Irishman

    ★★★★

  • Mank

    ★★★½

  • Secrets of the Saqqara Tomb

    ★★★★

  • Once Upon a Snowman

    ★★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★½

  • Over the Moon

    ★★★

  • Soul

    ★★★

  • The War with Grandpa

    ★½

  • Tenet

    ★★

  • The SpongeBob Movie: Sponge on the Run

    ★½

  • Undertaker: The Last Ride

    ★★★★

  • The Last Dance

    ★★★★½

  • My Octopus Teacher

    ★★★

  • Mulan

    ½

  • Maggie Simpson in Playdate with Destiny

  • The Invisible Man

    ★★

  • Minamata

    ★★

  • Onward

    ★★½

  • Emma.

    ★½

  • 365 Days

    ½

  • Lamp Life

    ★★★

  • The Father

    ★★★

  • Sonic the Hedgehog

    ★★

  • Dolly Parton: Here I Am

    ★★★★

  • 1917

    ★★★★

  • Doctor Sleep

  • The Addams Family

    ★★

  • Gemini Man

  • The Irishman

    ★★★★½

  • In the Tall Grass

    ½

  • Rambo: Last Blood

  • Saint Maud

    ★★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★★

  • While at War

    ★★★★

  • The Two Popes

    ★★★★