Sort by
  • Emma.

    ★★★

  • Toradora!

    ★★★

  • Love Me If You Dare

    ★★★

  • Lux Æterna

    ★½

  • Crimson Peak

    ★★★

  • Silver Skates

    ★½

  • American Psycho

    ★★★½

  • Death Note

    ★★★★½

  • Crashing

    ★★★

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★

  • Lady Bird

    ★★½

  • Violet Evergarden

    ★★★

  • The Batman

    ★★★½

  • Violet Evergarden: The Movie

    ★★½

  • Call Me by Your Name

    ★★★½

  • Jumanji: Welcome to the Jungle

  • Love Tactics

    ½

  • Buffalo '66

    ★★★★★