RSS feed for Ilham Ari

Ilham Ari has watched 18 music films.

  • Bohemian Rhapsody

    ★★★

  • Wild Rose

    ★★★½

  • Vox Lux

    ★★★½

  • A Star Is Born

    ★★★★

  • Climax

    ★★½

  • Cold War

    ★★★½

  • Hearts Beat Loud

    ★★★

  • Band Aid

    ★★★½

  • Sing Street

    ★★★★★

  • Love & Mercy

    ★★★★

  • Whiplash

    ★★★★½

  • Step Up Revolution

    ★★

  • High Fidelity

    ★★★½

  • Madonna: Truth or Dare

    ★★★½

  • Stop Making Sense

    ★★★★

  • Cabaret

    ★★★★½

  • A Star Is Born

    ★★★★

  • Singin' in the Rain

    ★★★★½