• Licorice Pizza

    ★★★½

  • Red Notice

    ½

  • Grudge

  • Squid Game

    ★★

  • The Guilty

    ★★½

  • Happening

    ★★★★★

  • Veba

    ★★★★★

  • Four Roads

    ★★½

  • Cuatro paredes

    ★½

  • Save Ralph

    ★★★

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★★½

  • To All the Boys: Always and Forever

  • Space Sweepers

    ★½

  • Framing Britney Spears

    ★★★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★½

  • Palmer

    ★★

  • Below Zero

    ★½

  • Breaking News in Yuba County

    ★½

  • The Little Things

    ★★

  • Malcolm & Marie

    ★★★

  • Dissonance

    ★★

  • It's a Sin

    ★★★★

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

    ★★★★

  • Flinch

    ½

  • What Would Sophia Loren Do?

  • The Ultimate Playlist of Noise

    ★½

  • The Dig

  • The White Tiger

    ★★★★

  • Stuck Apart

    ★½

  • Best of Stand-up 2020

    ★★

  • Cops and Robbers

    ★★★

  • Death to 2020

    ½

  • News of the World

    ½

  • ariana grande: excuse me, i love you

    ★★★★

  • Long Toast

    ★★★

  • Wonder Woman 1984

  • The Midnight Sky

    ★½

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

    ★★★

  • Kısmen İktidar

    ½

  • Leyla Everlasting

    ★★

  • The Prom

  • Insert Coin

    ★½

  • Ma Rainey's Black Bottom

    ★★½

  • A Concerto Is a Conversation

    ★★½

  • The Seeds We Sow

    ★★

  • Coğrafya Kader

    ½

  • Ethos

    ★★★★★

  • Hillbilly Elegy

    ½

  • Killa

  • Mank

    ★★★★

  • The Life Ahead

    ★★

  • Canvas

    ★½

  • Gucci Always Wins

    ★★★

  • Holidate

    ★★★½

  • The Queen's Gambit

    ★★★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★½

  • Earwig and the Witch

    ★★★

  • Over the Moon

    ½

  • Rebecca

  • Nocturne

    ★★★½

  • Soul

    ★★½

  • Invisible to the Eye

    ★★★★

  • The Haunting of Bly Manor

    ★★★½

  • Hubie Halloween

    ★½

  • Books of Blood

    ★★★½

  • Sweat

    ½

  • Black Box

    ★★★½

  • Temple

    ★★

  • The Boys in the Band

  • Goodbye Seventies

    ★★½

  • Witness

    ★★★½

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★