• Untitled Disney Live Action Project (1)

    ½

  • He's All That

  • Spider-Man: No Way Home

  • Ghostbusters: Afterlife

  • The Suicide Squad

  • The Mitchells vs. The Machines

  • The Unholy

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★

  • South Park Vaccination Special

    ★★★½

  • Girl in the Basement

  • Cherry

  • Flora & Ulysses

    ★½

  • Barb and Star Go to Vista Del Mar

    ★★★★½

  • To All the Boys: Always and Forever

    ★★

  • The Map of Tiny Perfect Things

    ★★★

  • Willy's Wonderland

    ★★★½

  • Tom & Jerry

    ½

  • Framing Britney Spears

    ★★★

  • Malcolm & Marie

    ★★

  • Wrong Turn

    ★★★½

  • WandaVision

    ★★★★

  • Music

    ★★½

  • Ratatouille: The TikTok Musical

  • Death to 2020

    ½

  • We Can Be Heroes

    ½

  • Wonder Woman 1984

    ★★★

  • A Recipe for Seduction

    ½

  • Dr. Seuss' The Grinch Musical

    ½

  • The Prom

  • Folklore: The Long Pond Studio Sessions

  • Happiest Season

    ★★★

  • The Lego Star Wars Holiday Special

    ★★★

  • A Teacher

    ★★★★

  • The Craft: Legacy

    ★★½

  • Holidate

    ★★★½

  • The Queen's Gambit

    ★★★★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★

  • Roald Dahl's The Witches

    ★★★★

  • Earwig and the Witch

    ½

  • Love and Monsters

    ★★★★

  • Totally Under Control

  • Soul

    ★★★★

  • Run

    ★★★★★

  • Freaky

    ★★★★★

  • Hubie Halloween

    ★★★½

  • Spontaneous

    ★★★½

  • American Pie Presents: Girls' Rules

    ½

  • Vampires vs. the Bronx

    ★★★

  • South Park: The Pandemic Special

    ★★★

  • Wish Upon a Unicorn

    ½

  • Nomadland

    ★★★★★

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★★★★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★

  • Antebellum

    ★★½

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★★★

  • The New Mutants

    ★★★★

  • The One and Only Ivan

    ★★½

  • After We Collided

    ½

  • Trump Card

  • The Kissing Booth 2

    ½

  • Unhinged

    ★★★½

  • Hamilton

  • Desperados

    ½

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★★★

  • #Alive

    ★★★★

  • The Rental

    ★★

  • You Should Have Left

    ★★★½

  • Da 5 Bloods

    ★★

  • Good Boy

    ★★★★★

  • Artemis Fowl

    ½