Benjamin has logged 48 entries for films during February 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
The Human Centipede 3 (Final Sequence)

The Human Centipede 3 (Final Sequence)

2015
×
½
Read the review Edit this entry  
28
Willy's Wonderland

Willy's Wonderland

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Freaky

Freaky

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
27
When Marnie Was There

When Marnie Was There

2014
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Wrong Turn

Wrong Turn

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Tom & Jerry

Tom & Jerry

2021
×
½
Read the review Edit this entry  
26
WandaVision

WandaVision

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Despicable Me 2

Despicable Me 2

2013
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Little Miss Sunshine

Little Miss Sunshine

2006
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
24
Cuties

Cuties

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Friday the 13th Part III

Friday the 13th Part III

1982
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Friday the 13th Part 2

Friday the 13th Part 2

1981
×
★★★★
Edit this entry  
24
WandaVision

WandaVision

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Just Go with It

Just Go with It

2011
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
23
Jennifer's Body

Jennifer's Body

2009
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Psycho

Psycho

1960
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Malcolm & Marie

Malcolm & Marie

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
20
Love and Monsters

Love and Monsters

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Cam

Cam

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Mom and Dad

Mom and Dad

2017
×
Read the review Edit this entry  
18
The Map of Tiny Perfect Things

The Map of Tiny Perfect Things

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
18
Happy Death Day

Happy Death Day

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
17
A Serbian Film

A Serbian Film

2010
×
½
Read the review Edit this entry  
15
iCarly: iGo to Japan

iCarly: iGo to Japan

2008
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Blood Rage

Blood Rage

1987
×
★★★
Read the review Edit this entry  
15
Freaky

Freaky

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Willy's Wonderland

Willy's Wonderland

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Willy's Wonderland

Willy's Wonderland

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
12
WandaVision

WandaVision

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
Willy's Wonderland

Willy's Wonderland

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
10
The New Mutants

The New Mutants

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Earwig and the Witch

Earwig and the Witch

2020
×
½
Read the review Edit this entry  
09
Ice Cream Man

Ice Cream Man

1995
×
★★★
Read the review Edit this entry  
08
Bad Moms' Moms

Bad Moms' Moms

×
Read the review Edit this entry  
07
Child's Play

Child's Play

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
07
The Florida Project

The Florida Project

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
06
The Babysitter

The Babysitter

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Baby Mama

Baby Mama

2008
×
★★★★
Edit this entry  
05
Booksmart

Booksmart

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Booksmart

Booksmart

2019
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
05
WandaVision

WandaVision

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Sorry to Bother You

Sorry to Bother You

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
03
Little Evil

Little Evil

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Jennifer's Body

Jennifer's Body

2009
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Harriet

Harriet

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
03
Anna and the Apocalypse

Anna and the Apocalypse

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Mayhem

Mayhem

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Happy Death Day 2U

Happy Death Day 2U

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry