Sort by

clemmie has logged 20 entries for films during November 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
Tenet

Tenet

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Lemon

Lemon

2017
×
★★★
Edit this entry  
26
Mom and Dad

Mom and Dad

2017
×
★★★★
Edit this entry  
26
Unfriended: Dark Web

Unfriended: Dark Web

2018
×
★★★★★
Edit this entry  
21
Vivarium

Vivarium

2019
×
★★★★
Edit this entry  
21
Da 5 Bloods

Da 5 Bloods

2020
×
★★★★
Edit this entry  
21
The Lovebirds

The Lovebirds

2020
×
★★★½
Edit this entry  
20
Come Play

Come Play

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
The Devil All the Time

The Devil All the Time

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Bad Hair

Bad Hair

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
15
His House

His House

2020
×
★★★★
Edit this entry  
15
Possessor

Possessor

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Kajillionaire

Kajillionaire

2020
×
★★★★
Edit this entry  
10
The Craft: Legacy

The Craft: Legacy

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
10
The Craft

The Craft

1996
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
10
The New Mutants

The New Mutants

2020
×
Read the review Edit this entry  
03
Scream 4

Scream 4

2011
×
★★★½
Edit this entry  
03
Scream 3

Scream 3

2000
×
★★★
Edit this entry  
02
Scream 2

Scream 2

1997
×
★★★½
Edit this entry  
02
Bride of Chucky

Bride of Chucky

1998
×
★★★★
Edit this entry