• TONIKAWA: Over the Moon for You ~SNS~

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Girlfriend, Girlfriend

    ★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★½

  • Wonder Egg Priority Special: My Priority

    ★½

  • Luca

    ★★★★

  • In the Heights

    ★★★½

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★½

  • Kaguya-sama: Love is War OVA

    ★★½

  • Maggie Simpson in The Force Awakens from Its Nap

    ★½

  • Dana+David

    ★★★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★★

  • To Your Eternity

    ★★★★★

  • Don't Toy With Me, Miss Nagatoro

    ★★★★

  • Super Cub

    ★★★★

  • ODDTAXI

    ★★★★½

  • Save Ralph

    ★½

  • Higehiro: After Being Rejected, I Shaved and Took in a High School Runaway

    ★★★½

  • Those Snow White Notes

    ★★★½

  • Koikimo

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★½

  • Willy's Wonderland

    ★★★★½

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★½

  • Prisoners of the Ghostland

    ★★★½

  • Marvelous and the Black Hole

    ★★★★½

  • Cryptozoo

    ★★★★

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

    ★★★★★

  • Cookie Num Num

    ★★★½

  • Dancing with the Cars

    ★★★

  • Fluffy Stuff with Ducky & Bunny: Three Heads

    ★★★

  • A Day in the Life of the Dead

    ★½

  • Chore Day - The Incredibles Way

    ★★★½

  • Fluffy Stuff with Ducky & Bunny: Love

    ★★★½

  • Soul of the City

    ★★★½

  • Dory Finding

    ★★

  • Unparalleled Parking

  • To Fitness and Beyond

    ★★

  • Wonder Egg Priority

    ★★★★

  • SK8 the Infinity

    ★★★★

  • Horimiya

    ★★★★½

  • Bobo the Monkey

    ★★★★

  • Burrow

    ★★★★

  • Long Toast

    ★★★

  • James Acaster: Cold Lasagne Hate Myself 1999

    ★★★½

  • A Recipe for Seduction

    ★★½

  • Bobbleheads: The Movie

    ½

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

    ★★★★

  • What Bitch?

    ★★★½

  • Goodbye Robin!

    ★★★

  • Alien Xmas

    ★★½

  • Puparia

    ★★★★

  • Happiest Season

    ★★★½

  • Josee, the Tiger and the Fish

    ★★★½

  • OPAL

    ★★★★★

  • My Friend Who Shines in the Night

    ★★

  • Canvas

    ★★★½

  • The Craft: Legacy

    ★★½

  • Holidate

    ★★

  • Once Upon a Snowman

    ★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★½

  • Earwig and the Witch

    ★★

  • Over the Moon

    ★★★★

  • Soul

    ★★★½

  • The Wolf of Snow Hollow

    ★★★★

  • Adachi and Shimamura

    ★★½

  • Fatman

    ★½

  • TONIKAWA: Over the Moon for You

    ★★★★

  • Burn the Witch

    ★★★½

  • Bad Luck Jack

    ★★½

  • Jonni Phillips Makes the Best TV Show Ever in 2 Days

    ★★★★½

  • Happy-Go-Lucky Days

    ½

  • I Care a Lot

    ★½